У столичному віп-борделі за день заробляли 280 тис. грн

18 декабря 2013
3624 просмотра Голосов: Автор:
article2057.jpg

 У столиці викрили один з найбільших борделів міста. Заклад під вивіскою "школа еротичного масажу" діяв в житловому будинку на вулиці Круглоуніверситетській з початку року.

Як пише Сегодня, публічний будинок був розташований у 15 кімнатах. В закладі працювало 25 молодих дівчат, вони отримували від 650 до 2000 гривень за годину.

"Під час обшуку вилучили банківські картки і чорну бухгалтерію, а також добову виручку, яка склала 280 тисяч гривень", - повідомляє видання з посиланням на ГУ МВС столичної міліції. Вербували дівчат для роботи у соціальних мережах, клієнтів знаходили допомогою оголошень в інтернеті.

"За добу через бордель проходило 30-50 клієнтів. В основному це підприємці", - кажуть у міліції. Видання повідомляє, посилаючись на джерела, що заклад відвідували відомі бізнесмени і представники шоу-бізнесу.

Правоохоронці вилучили базу постійних клієнтів, яку вела хазяйка борделю.

Жінка встановила по всьому будинку камери відео-спостереження. У такий спосіб вона контролювала, чи не приховують від неї виручку, а також прослуховувала розмови в кімнатах.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/np/_u-stolichnomu-vip-bordeli-za-den-zaroblyali-280-tis-grn/532610">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk