Від Кличка вимагають оприлюднити міський бюджет на 2015 рік

18 января 2015
3669 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article6784.jpg

Від мера Києва Віталія Кличка вимагають терміново оприлюднити проект міського бюджету на 2015 рік та відреагувати «на значимі корупційні практики» у столиці.

Про це йдеться у відкритому зверненні до Кличка робочої групи РПР-Київ «Реанімаційного Пакету Реформ».

Експерти висловили занепокоєння відсутністю у відкритому доступі проекту бюджета м.Києва та обмеженням доступу до інформації щодо бюджету, а також продовженням практики ігнорування значимих корупційних ризиків в земельній та містобудівній сферах, що «ведуть до мільярдних втрат міського бюджету, ущільнення забудови, знищення зелених зон.

До Кличка звернулися з вимогами терміново оприлюднити проект бюджету, здійснити перегляд профільних цільових програм, що регулюють питання управління земельними ресурсами і містобудуванням.

Також експерти вимагають відреагувати на порушення забудовниками та землекористувачами існуючого Генерального плану Києва до 2020 року та детальних планів Шевченківського, Печерського та Подільського районів м. Києва та публічно відмовитися від підтримки нового Генлану Києва до 2025 року та детальних планів для окремих територій Києва.

»Повторно вимагаємо оприлюднення списків юридичних і фізичних осіб із зазначенням адрес земельних ділянок, які відмовляються укладати договори про оренду землі з міською владою. … Оприлюднення списків юридичних осіб, які звільнені від сплати пайових внесків у 2015 році із зазначенням сум, які недоотримає міський бюджет від таких рішень… Передбачити кошти в бюджеті Києва рік на створення відкритої єдиної електронної бази комунального майна Києва, що продається або здається в оренду", — зазначено у зверненні.

Також від мера вимагають оприлюднити результати перевірки роботи кожного із комунальних підприємств в 2014 році із зазначенням суми та причин збитків по кожному з них. Українська правда

Похожие статьи:

Новости КиеваБудинок профспілок поновленню не підлягає

Новости КиеваУ січні з'явиться схема розміщення МАФів

Новости БизнесаКиїврада продає 1 га землі на аукціоні

Новости КиеваВо сколько обойдется главная елка страны

Новости КиеваЧиновники КМДА отримують премії по 20 тисяч гривень

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети