Відкриття першого в Україні професійного рингу

21 октября 2015
3069 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article10694.jpg

21 жовтня о 16:00 відбулася прес-конференція Укрінформ на тему: «Відкриття першого в Україні професійного рингу і тренажерів з усіх видів єдиноборств».

Відео з прес-конференції:

Активіст ГО «Рух за реформи» Святослав Козирєв

Організатори: Укрінформ, Асоціація підприємців Деснянського району у місті Києві.

Учасники: Альона Васюк — Президент Асоціації підприємців Деснянського району у місті Києві; Олександр Котирло — автор соціальної програми «Street fight» (відкриті, доступні та безкоштовні спортивні майданчики по різних видах єдиноборств); Святослав Козирєв — активіст ГО «Рух за реформи»; Михайло Джамаль — організатор офіційного відкриття спортивної зони 22 жовтня о 14:00.

Метою прес-конференції є привернення уваги громадськості до ситуації, яка сьогодні склалася у сфері масового спорту та фізичної культури. Це є приклад розуміння того, що скоротити рівень злочинності серед підростаючого покоління можна тільки забравши дітей з вулиць. Для цього започаткована програма по обладнанню нових спортивних майданчиків та відновлення існуючих. Спорт — це не тільки здоров'я, але і можливість забрати агресію з вулиць Троєщини.

Під час заходу було анонсовано відкриття першого в Україні професійного рингу і тренажерів з усіх видів єдиноборств, які встановлені під відкритим небом і доступні для всіх бажаючих займатися спортом. Відкриття спортивного майданчика відбудеться 22 жовтня 2015 року о 14:00 за адресою: вул. Закревського 32.

Похожие статьи:

Новости ОбществаСвятослав Козырев посетил приют для несовершеннолетних на Троещине

Новости ОбществаПраздник духовного наследия Великого Кобзаря в Крюковщинской школе

Политические статьиСвятослав Козырев: Рух за реформи - будущее Украины

ОбществоУ Києво-Святошинському районі в селі Крюковщина відкрився офіс Об`єднання Самопоміч

Общество27 червня пройшла Церемонія нагородження волонтерськими відмінностями «Народне визнання»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети