"Навіть найбільші злочинці мали фанатів, то чого ми дивуємося з приводу Януковича?" - експерт

31 декабря 2013
3778 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2554.jpg

 Українці загалом розчаровані в президентові, але він має ядерний електорат, який завжди його підтримуватиме.

Про це повідомив директор Інституту масової інформації Сергій Таран.

"Якщо ми подивимось по негативному рейтингу Януковича, то він найбільший в країні. Природньо, що люди, які не довіряють йому, то вважають його розчаруванням. Ще один фактор  - більшість українців підтримують європейський вибір. На нього багато сподівались. Саме тому і стався Євромадан – люди захищають свій цивілізаційний вибір", - наголосив він.

Водночас, за його словами, "те, що 23% людей вважають його політиком року, то ця підтримка характерна для окремих регіонів".

"Це те електоральне ядро, на яке він сподівався завжди. Навіть найбільші злочинці мали фанатів, то чого ми дивуємося з приводу Януковича? Його сприймають, як свого там. Плюс є певна кількість людей, які завжди підтримують владу, яка б вона не була", - підкреслив політолог.

Нагадаємо, за даними опитування проведенного Фондом "Демініціативи" і Центром Разумкова, 35% опитаних громадян України вважають Віктора Януковича розчаруванням 2013 року. Арсенія Яценюка – 10,4%, Віталія Кличка – 10,2%, Миколу Азарова – 9,4%, Олега Тягнибока – 5,5%, Юлію Тимошенко – 3,5%, Віталія Захарченка – 2,5%.

Водночас, 75,2% українців вважають Євромайдан головною подією року. Домовленості з Росією вважають головними у 2013 році 7% опитаних, непідписання асоціації з ЄС – 3,6%, побиття студентів на Майдані – 1,7%.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_navit-najbilshi-zlochinci-mali-fanativ-to-chogo-mi-divuemosya-z-privodu-yanukovi/534743">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk