ЕКОЛОГІЧНИЙ ФЛЕШМОБ за ЧИСТЕ ЖИТТЯ!!!

31 октября 2014
9589 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5899.jpg

29.10.2014 року в Києві вперше відбулася безпрецедентна для України подія — соціально активна молодь Києва станцювала на ЕКОЛОГІЧНОМУ ФЛЕШМОБІ!

Екологічно-обізнані активісти, волонтери, звичайні кияни, об’єдналися і виконали цікавий тематичний музично-танцювальний перформанс з єдиною благою ціллю — привернути увагу українців до гострої проблеми відсутності культури поводження із сміттям та необхідності відповідної організації роздільного збору відходів на рівні влади міста Києва.

Яскрава громадська акція пройшла ввечері у торговельно-розважальному центрі «Gulliver».

«Ми, екологічно обізнані активісти Києва, хочемо жити в цивілізованому місті, де проблема відходів вирішується сучасними методами. В такий спосіб ми хочемо привернути увагу киян та місцевої влади до існуючих у Києві проблем із сміттям.

Саме тому ми наполегливо звертаємося до мера Києва Віталія Володимировича Кличка та до його заступників Ніконова І.В. та Пантелеєва П.О., що уповноважені впливати на вирішення питання, забезпечити впровадження роздільного збору відходів у столиці України, що претендує на статус Європейської. Останнє десятиріччя всі попередні мери лише роздавали пусті обіцянки. Хочемо вірити, що теперішня влада перейде від слів до реальних кроків: забезпечить контейнерами для роздільного збору, прийме рішення про введення тарифу на вивіз окремо зібраного сміття, включить механізми контролю щодо дотримання правил роздільного збору мешканцями столиці.

Роздільний збір і подальша переробка є самим цивілізованим способом поводження з відходами. Ми повинні залишити наступним поколінням Українців досягнення, а не гори сміття, що повільно розкладається», — висловилася Наталія Бурмістр, координатор Екологічного молодіжного руху „Живи чисто“, організатор акції.

«Тема збору сміття надзвичай актуальна і для мене як мешканця Києва. Дуже неприємно, коли, наприклад, приходиш відпочивати в засмічений міський парк або бачиш купи сміття у дворі житлового будинку. З іншого боку українці, на жаль, взагалі поки що не вміють ефективно переробляти відходи, і це одна з багатьох ознак відсталості на рівні економіки цілої держави.
Професійно я займаюся організацією різноманітних танцювальних подій – семінарів, корпоративних майстер-класів і вечірок. З радістю прийняв участь в організації першого Екологічного Флешмобу, і як організатор, і як виконавець, коли виникла ідея танцювального перформансу. Це дійсно незвичайний і, сподіваюсь, якісний спосіб привернути увагу пересічних громадян і представників влади до актуальної проблеми нашого суспільства. Працювати з командою яскравих особистостей – це завжди задоволення! Над створенням перформансу творчо працювала справжня команда активістів-переможців! Щиро дякую за допомогу в танцювальній підготовці учасників своїй подрузі — київській танцівниці та хореографу Анастасії Демченко»,
— розповів киянин-активіст Іван Павлов, організатор акції, приватний «dance-driver».

У проведенні незвичайної акції допомогли київські підприємства: ТРЦ «GULLIVER», НСК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ», КП «КИЇВКОМУНСЕРВІС», компанія «VEOLIA».

Довідка: Екологічний молодіжний рух «ЖИВИ ЧИСТО!» — це самоорганізована ініціативна група екологічно свідомих активістів міста Києва, яка виникла внаслідок участі членів групи у всеукраїнському навчальному соціальному проекті «Школа Екологічного Громадского Активіста (ШЕГА)».

Контактна особа: Наталія Бурмістр, головний координатор Екологічного молодіжного руху «Живи Чисто!», (067) 218-11-38

Похожие статьи:

Общество"В метро без штанов" : десятки тысяч людей прокатились в метро в трусах(видео).

РелизыЕКОЛОГІЧНИЙ ФЛЕШМОБ

Новости УкраиныУкраина объединила пять континентов

БлаготворительностьФлеш-моб "ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети