Фестиваль кави на арт-заводі Платформа

27 ноября 2014
5948 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article6198.jpg

29 та 30 листопада в арт-заводі Платформа (вул. Біломорська, 1) пройде фестиваль Artisan Coffee. Кава давно є набагато ширшим явищем життя, ніж просто напій – це символ, філософія, спосіб життя і ціле мистецтво. Усе найкраще зі світу кави об’єднає ця подія. Родзинкою фестивалю стане візит рок-зірки світу кави, чемпіона світу серед баріста, легендарного британця Гвільіма Девіса, інформує “Моє Місто”

Фестиваль збере справжніх поціновувачів каву. Тих, хто хоче пізнати нові смаки, отримати знання та емоції, ознайомитися з новинками кавового ринку. Для них передбачена широка програма семінарів, лекцій, майстер-класів та дегустацій.
Фестиваль стане майданчиком для найкращих бариста країни, виробників обладнання, концептуальних кав’ярень. Покаже, як сучасна індустрія кави перетворюється на ремесло, що об’єднує науку і мистецтво. В рамках фестивалю експерти демонструватимуть свою майстерність, ділитимуться знаннями, авторськими рецептами і заражатимуть пристрастю до доброї кави.
Метою фестивалю є формування культури споживання натуральної кави, демонстрація майстерності бариста, створення майданчика для діалогу між публікою і професіоналами.

Похожие статьи:

ОбществоВ Киеве пройдет второй фестиваль ретро техники

ОбществоВ Києві пройде американський фестиваль

РелизыЮБИЛЕЙНЫЙ ФЕСТИВАЛЬ "МЕЧТЕ НАВСТРЕЧУ" ОБЪЯВЛЯЕТ РОЗЫСК ЮНЫХ ТАЛАНТОВ!

Общество4й фестиваль-выставка японской культуры "ЯпоноМания"2015

ОбществоФестиваль кішок пройде у Києві

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk