ЯЛИНКОВА ПРИКРАСА ВІД ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ ТА ШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ

30 октября 2014
4329 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5898.jpg

МГО «Назустріч мрії» оголошує всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Новорічна іграшка»серед дітей з дитячих будинків та шкіл-інтернатів. Партнери проекту Folk Ukraine таLoraShen. Мета конкурсу — виявлення та підтримка талановитих, обдарованих дітей соціально

незахищених категорій — вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів.

До Дня Святого Миколая 19 грудня всі 10 районів Києва будуть оформлювати свої новорічні дерева, аби створити справжню різдвяну казку на території Національного заповідника «Софія Київська», а також буде особлива ялинка — від діточок з дитячих будинків та шкіл-інтернатів.
Запрошуємо вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів долучитись до всеукраїнського конкурсу «Новорічна іграшка» та новорічного ярмарку. Для того, щоб забезпечити новорічний настрій протягом святкування і мати змогу прикрасити ялинку власним «Hand Made» продемонструвати свої творчі здібності, оригінальний стиль та традиції міста.
До виготовлення новорічних іграшок для ялинки можуть долучитися усі охочі діти з дитячих будинків та шкіл-інтернатів. Усі прикрашені ялинки будуть знаходитись на території Національного заповідника «Софія Київська», щоб журі та відвідувачі змогли оцінити їх та обрати найкращу. Це своєрідне змагання, яке має на меті загальними зусиллями створити новорічно-різдвяну казку для киян та гостей столиці.
До участі у конкурсі запрошується вихованці дитячих будинків та шкіл-інтернатів віком від 6 до 17 років.

Оргкомітет приймає готові новорічні роботи від учасників конкурсу згідно із затвердженим графіком, а саме до 24 листопада 2014р. Роботи повинні бути упаковані належним чином, аби уникнути пошкодження при транспортуванні. Представляються виключно творчі роботи, виконані як індивідуально, так і колективно, представляючи своє село, місто чи область. Зверніть увагу, що для виготовлення та оформлення новорічних іграшок слід використовувати лише натуральні матеріали: дерево, солома, глина чи тканина, а також бісер. Іграшку потрібно обов’язково подавати на мотузці (15 см), щоб її можна було повісити на дерево для експонування та оцінювання членами журі.

Усі учасники всеукраїнського конкурсу «Новорічна іграшка» можуть надсилати свої новорічні роботи до 24 листопада 2014 р. в оргкомітет «Назустріч мрії» — Новою поштою, відділення № 8, вул.Щекавицька, 46 Б, м.Київ, отримувач Волгіна Анастасія (0504138382).

Кращі роботи будуть відібрані членами журі та розміщені на ялинці в Софії Київський. Роботи, які не були відібрані для прикраси ялинки, буду представлені на Великому новорічному ярмарку, який відбудеться з 25.11.1 — 31.12. в LoraShen (пр-т Червонозоряний, 119/2).
Заклади, які приймають участь у всеукраїнському конкурсі «Новорічна іграшка» отримають дипломи за участь.
Конкурсні роботи передають оргкомітету «Назустріч мрії» у користування. Після закінчення виставки роботи, які мають етнографічну або художню цінність, перейдуть у виставковий фонд «Назустріч мрії». Конкурсні роботи не повертаються виконавцям.

Щоб прийняти участь в конкурсі, озннайомтесь з докуметами:

ПОЛОЖЕННЯ, ЗРАЗОК ЗАЯВКИ, ДОДАТОК, ДОДАТОК1

Наші контакти: тел./факс: +38044 428-57-18; моб.: 050-413-83-82; [email protected]
Інформація щодо етапів проведення конкурсу публікується на сайті: www.mriy.org та у соціальних мережах: https://www.facebook.com/mriy.org; https://vk.com/mriy_org

Похожие статьи:

Новости ОбществаКабмін розробив святкові дні на рік

ОбществоКоляда та Різдво – сакральна основа Православного календаря!

Новости ОбществаЯк в Україні зустрічають Новий рік

Образование и наукаПравославне Різдво - чому святкуємо 7 січня, а не 25 грудня?

Политические статьиЧи стане 2016 роком порятунку від війни?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk