Лауреаті Міжнародної премії ЮНЕСКО

1 сентября 2014
4029 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5490.jpg

29 серпня в Парижі Генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова оголосила лауреатів Міжнародної премії ЮНЕСКО — Екваторіальної Гвінеї з досліджень в галузі наук про життя 2014 року. Про це повідомляє прес-служба ЮНЕСКО.

Лауреатами Премії стали:

  • Хоссейн Бахарванд (Іран), професор стовбурових клітин і біології розвитку в Дослідницькому інституті «Ройян»; завідувач кафедрою біології розвитку в Університеті науки і культури. У 2003 році Хоссейн Бахарванд отримав перші в Ірані індуковані плюрипотентні стовбурові клітини миші і людини. Його вклад в розвиток джерел стовбурових клітин і трансляційні дослідження наблизили їх застосування в регенеративній медицині.
  • Андре Батіоно (Буркіна-Фасо), ґрунтознавець і президент асоціації «Дії в цілях комплексного розвитку». Андре Батіоно — фахівець в галузі хімії ґрунтів і родючості ґрунтів. Він займається питаннями сільськогосподарського виробництва, вирішенням екологічних проблем, а також раціонального використання природних ресурсів. Його видатні фундаментальні трансляційні дослідження з управління родючістю ґрунтів сприяли поліпшенню сільського господарства в Африці.
  • Інституттропічної медицини імені фон Гумбольдта при Перуанському університеті Каетано. Інститут був заснований в 1968 році з метою сприяння освіті, а також дослідженням найбільш поширених тропічних захворювань в Перу. Тут були проведені високоякісні дослідження, які сприяли запобігання поширення таких захворювань як туберкульоз, малярія, лейшманіоз, лептоспіроз, ВІЛ/СНІД тощо.

Кожен з трьох лауреатів отримає статуетку скульптора Леандро Мбома Нсує, диплом і чек на суму 100 000 доларів. Церемонія нагородження відбудеться 15 вересня в Міжнародному конференц-центрі Сіпопо, Малабо (Екваторіальна Гвінея).

Похожие статьи:

ОбществоСегодня состоится акция "Час Земли"

Новости в миреУ Москві закривають офіс ЮНЕСКО

ОбществоМіжнародні експерти закликали Міністерство культури звільнити директора інституту культурної спадщини через корупцію і нищення пам'яток

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk