Львівська філармонія зробила вільний вхід для учасників Євромайдану

5 декабря 2013
5323 просмотра Голосов: Автор:
article1731.jpg

 

Львівська обласна філармонія 4 грудня на загальних зборах трудового колективу прийняла резолюцію про підтримку Євромайдану та євроінтеграції України і зробила вільним вхід для учасників акцій протесту.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

У Львівській філармонії заявили, що «приєднуються до народного здвигу і підтримують волевиявлення українців за європейський вибір країни».

У ЛМР подають текст резолюції загальних зборів трудового колективу Львівської обласної філармонії від 4 грудня 2013 року:

«Ми, працівники Львівської обласної філармонії, уважно стежимо за подіями, які відбуваються в Україні, і визнаємо сьогоднішню ситуацію в державі, як вкрай небезпечну для життя громадян та нашої Незалежності.

У ці тривожні дні ми заявляємо, що приєднуємося до народного здвигу і підтримуємо волевиявлення українців за європейський вибір країни.

Ми закликаємо співгромадян рішуче відстоювати свої конституційні права і національну гідність. Вимагаємо з’ясування обставин і покарання винних у незаконному побитті мирних учасників Євромайдану представниками силових структур.

Львівська філармонія підтримує європейський вибір українців.

Ми за майбутнє держави і кожного громадянина.

Ми з Вами, учасники Євромайдану!

Запрошуємо Вас на концерти у філармонії. Для учасників Євромайдану вхід вільний, а ваша доброчинна пожертва під час заходу стане для них нашим спільним внеском у справу європейського вибору країни».

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk