СВІТОВІ ЗНАМЕНИТОСТІ ОЧИСТИЛИ ВІД СМІТТЯ РУСАНОВСЬКУ НАБЕРЕЖНУ

3 ноября 2014
5187 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5922.jpg

ЗІРКОВИЙ ДЕСАНТвисадився на Русанівській набережній 01 листопада. Все сміття було оперативно зібрано, розсортовано та вивезено на переробку. Проблема засміченості населених пунктів України з їх парками, річками та пляжами з кожним роком постає все гостріше. Київ – наше місто, тому ми активно долучаємося до робіт з благоустрою.

01.11.2014 року (субота) о 10.00 активістами та мешканцями мікрорайону було проведено прибирання території Русановської набережної.

Мета Акції: пробудити еко-відповідальне мислення та привернути увагу мешканців Києва до проблеми культури поводження із сміттям у місцях відпочинку та інших громадських місцях.

Особливістю Акції є те, що прибирання здійснювалося У МАСКАХ ВІДОМИХ ОСОБИСТОСТЕЙ: Майкл Джексон, Джон Леннон, Стів Джобс, Богдан Ступка, Курт Кобейн, Че Гевара, Маргарет Теччер, принцеса Діана, Мерилін Монро та інші.

«Ідея anti-glam прибирання полягає у тому, що люди та ЗМІ звертають увагу на подібні ініціативи та проблеми, у більшості випадках, лише тоді, коли до них задіяно відомих людей. Ми вважаємо, що кожен свідомий киянин, що приймає участь у подібних заходах заслуговує на увагу та вдячність громади. Ми щиро вдячні активістам, які не побоялися замерзнути і прийшли на прибирання» — висловилася Наталія Бурмістр, координатор Екологічного молодіжного руху «Живи чисто», організатор акції.

«Тема збору сміття надзвичай актуальна і для мене як мешканця Києва. Дуже неприємно, коли, наприклад, приходиш відпочивати в засмічений міський парк. З іншого боку,українці, на жаль, взагалі поки що не вміють ефективно переробляти відходи, і це одна з багатьох ознак відсталості на рівні економіки цілої держави. — розповів киянин-активіст Іван Павлов, організатор акції, приватний «dance-driver».

Партнерами Акції є КП «КИЇВКОМУНСЕРВІС», ТОВ «ВЕСТ МЕНЕДЖМЕНТ СИСТЕМС». Партнери забезпечили всім необхідним для акції: логістику, рукавички, мішки для збирання сміття.

Довідка: Екологічний молодіжний рух «ЖИВИ ЧИСТО!» — це самоорганізована ініціативна група екологічно свідомих активістів міста Києва, що об’єднані спільною метою збереження ресурсів природи України через впровадження роздільного збору сміття. До Акції долучилися студенти Національного університету біоресурсів і природокористування, Київського Національного університету культури та мистецтв.

<img width="«702»" height="«2»" src="«file:///C:/Users/9234~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png»" v:shapes="«Прямая_x0020_соединительная_x0020_линия_x0020_3»">Контактна особа: Наталія Бурмістр, головний координатор Екологічного молодіжного руху «Живи Чисто!», (067) 218-11-38, [email protected]

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk