Звернення пророка Мирослава Копака з нагоди ювілею Блаженнішого Йосифа Сліпого.

14 февраля 2014
6508 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article3757.jpg

Слава Ісусу Христу!
17 лютого виповнюється 122-га річниця від дня народження нашого великого Пророка – Йосифа Сліпого.
У свій час, в’язень Христа ради, вставши на сторону самогубців, жорстоко розплатився за свій вибір – 18-ма роками поневірянь сибірською каторгою та ліквідацією, очолюваної ним, Української Греко-католицької Церкви.
Історія має властивість повторюватися. Щоб ми, прийдешні покоління не повторювали його помилок, не наступали на ті самі граблі, щоб нас не захопило «магнітне поле» самогубців і ми вчасно схаменулися, для цього Святий Старець, натхненний Святим Духом, залишив нам свою пораду – свій Заповіт.
Цей Заповіт потрібно виконати нам саме зараз – у найвідповідальнішу і найкритичнішу віху нашої історії, де уже зараз на терези покладена подальша доля України, а Українська Греко-католицька Церква знаходиться на початковій стадії ліквідації.
Я, пророк Мирослав Копак, як кандидат у народні депутати України по місту Тернополю, зобов’язався виконати Заповіт великого Пророка.
Я звертався, що кожного тернополянина завзиває досі неупокоєна душа Блаженнішого Йосифа Сліпого, прилучитися до святої справи – виконання його Заповіту.
Але, на жаль, тернополяни пішли за самогубцем.
Гади зрозуміли, що я мав на увазі і підлили мені у криницю отрути, щоб я сконав, часом не оприлюднив цих слів. Але Господь є. І Він встав на захист свого пророка, покаравши негідників.
Блаженніший Йосиф заповідав: «Поховайте мене в нашому Патріяршому Соборі Святої Софії, а як воплотиться наше видіння і востане на волі наша Свята Церква і наш Український Нарід, занесіть мою домовину, в якій я спочину, на рідну Українську Землю і покладіть її у храмі Святого Юра у Львові, біля гробниці Слуги Божого Андрея. Вмираю і відходжу з цього світу, як той, кого він, Слуга Божий Митрополит Андрей, Глава нашої Церкви, властю своєю покликав на Екзарха Великої України. Якщо такою буде воля Божа і бажання Українського Божого люду, складіть мою домовину в підземеллях оновленого Собору Святої Софії. В підземеллях Київської тюрми мене довгими роками мучили, коли я був живим, в підземельній гробниці оновленого Собору Святої Софії Київської спокійно спочив би я, бувши плоттю вмерлим!»
Великий Пророк спочиває у храмі Святого Юра у Львові з неупокоєною душею, як атеїст або самогубець-вішальник, котрого ховають на рові, як собаку.
Його образи у Греко-католицькій Церкві завзивають усі неупокоєні душі до храму. А вір’яни не моляться за Благодать Божу для своїх душ, а відмолюють усі гріхи неупокоїних душ, фактично будучи самі самогубцями.
Самогубці довели Україну до стану громадянської війни.
Звертаюся до Глави Української Греко-католицької Церкви – Блаженнішого Святослава. Ваша святосте, почуйте Господній Голос, прилучіться до виконання святої справи – відкличте своїх вір’ян — самогубців із майдану. Ви вірите у Святе Письмо, повірте пророцтву Йоана Богослова, про те, що не переможете (Одкровення 12, 7-18). Також, поступив поганий знак з голубами миру із Ватикану.
Звертаюся до матерів. Якщо хочете побачити своїх дітей живими та здоровими, заберіть своїх самогубців із майдану.
Це буде нашим дарунком в’язню Христа ради до його ювілею.
Молю новонародженого Спасителя за мир та спокій в Україні. Амінь.
Пророк: Мирослав Копак.

Похожие статьи:

Политические статьиПолювання на відьм

Политические статьиПутінська тінь сьомого жовтня у Тернополі

Политические статьиГосподній залп по путінському безсиллю

Политические статьиПророча просьба

Образование и наукаВойны против славянского мировоззрения

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети