Кількість відмов у реєстрації на ЗНО збільшилася

11 февраля 2014
5755 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3715.jpg

В Українському центрі оцінювання якості освіти відзначають збільшення кількості відмов у реєстрації абітурієнтів на Зовнішнє незалежне оцінювання через те, що абітурієнти та їхні батьки не дають дозволу на обробку їх персональних даних.

— Збільшилася кількість відмов у порівнянні з аналогічним періодом минулого року: станом на 11 лютого 2014 кількість відмов складає 2243, тоді як 11 лютого минулого року їх було 1467. Зокрема, в нинішньому році багато абітурієнтів відмовляються давати згоду на обробку персональних даних, що є підставою для відмови в реєстрації для участі в ЗНО, — повідомила директор центру Ірина Зайцева сьогодні на прес-конференції.

За її словами, в основному такі відмови на обробку персональних даних пояснюються релігійними переконаннями абітурієнтів та їх батьків.

Зайцева нагадала, що реєстрація для участі у ЗНО-2014 розпочалась 3 січня і триватиме до 5 березня.

Станом на 11 лютого всього зареєструвалося 87,213 тис. осіб, з них 87 % — випускники нинішнього року.

Вона нагадала, що вносити зміни до реєстраційних даних в 2014 році можна тільки до 19 березня.

Статистичні дані реєстрації абітурієнтів для участі в ЗНО-2014 вказується порівняно тенденцій, виявлених в минулі роки – «пік активності по подачі реєстраційних документів припадає на останні 2 тижні терміну, відведеного для реєстрації».

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk