Картопля й помідори на одному кущі - чи є це досягненням науки?

4 июля 2015
7510 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article9489.jpg

Останнім часом з'явилась маса різноманітних нововведень, які дозволяють займатися ефективним садівництвом у невеликих приміщеннях. TomTato, однак, знаходиться у своїй власній лізі — це нова рослина, яка дозволяє збирати врожай і помідорів, і картоплі одночасно.

Розроблений компанією Thompson & Morgan у Великобританії, TomTato не є результатом генної інженерії. «Просто» у верхній частині рослини дозрівають помідори черрі, а у нижній — біла картопля, з'єднані одним стеблом.

Слід зазначити, що можливість створення таких гібридів з'явилася у вчених вже давно, але смак отриманих помідорів залишав бажати кращого. За даними компанії, тепер у ягід TomTato рівень вмісту цукру вищий, ніж у звичайних томатів у супермаркеті, поряд з ідеальним рівнем кислотності, що робить їх найсмачнішими томатами. Картопля добре підходить для варіння, обсмажування та приготування пюре.

гібрид TomTato

TomTato купується як доросла рослина, а не насіння, як зазвичай. Тривалість життя складає один вегетаційний період. Одна рослина може виробляти до 500 помідор і 2 кг картоплі. Додаткову інформацію можна знайти на відео нижче.

Thompson & Morgan стверджує, що це знаменує собою перший випадок, щеплених томата/картоплі, які були створені на комерційній основі. Якщо є бажання роздобути власний TomTato, і ви живете у Великобританії, то вже зараз його можна замовити за ціною £14,99 (US $24). Поставка запланована на кінець наступного травня.

Джерело: InfoNova.org.ua

Похожие статьи:

Новости в миреБілорусь скоротить ввезення картоплі з України... за проханням Росії.

Здоровье и медицинаКартопля небезпечна для життя

IT-ТехнологииНа Марсі хочуть вирощувати картоплю

IT-ТехнологииПомідори лікуватимуть від хвороби Альцгеймера

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети