Тільки 15% випускників мають намір вивчати робітничі спеціальності - Табачник

10 января 2014
4819 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2785.jpg

Про це повідомив міністр освіти Дмитро Табачник.


За його словами, влада України стурбована такою ситуацією і намагається підвищити престиж училищ. У 2012 році було проведено експеримент, в рамках якого за держзамовленням 3 тис. осіб, які закінчили ПТУ, могли отримати диплом молодшого спеціаліста. Успіх такої тактики призвів до того, що в 2013 році державне замовлення сформували вже на 5 тис. випускників профтехучилищ. Паралельно в Міносвіти розвивають методику професійних стандартів.

Усього в Україні працює 987 ПТУ, в яких навчається 388,5 тис. осіб. Торік ці училища підготували 5,5 тис. фахівців. При цьому державне замовлення на випускників профтехучилищ становить 180 тис. осіб. Особливо потрібні компетентні люди в металургії, машинобудуванні, хімії та будівництві.

Табачник також зазначив, що на міжнародних олімпіадах українці незмінно потрапляють в десятку найкращих, незважаючи на те, що перші місця займають представники Китаю, Гонконгу, Тайваню, Німеччини, США та Румунії. У 2013 році українці брали участь у дев'яти олімпіадах і виграли там дев'ять золотих, 19 срібних і сім бронзових медалей.

Похожие статьи:

Новости НаукиАрхеологи нашли гробницу неизвестного фараона Египта

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Новости НаукиЗайнявши Міністерство освіти студенти вже визначилися із заміною Табачнику

Новости Сельского хозяйстваВ Украине действует прозрачный рынок средств защиты растений - Минагрополитики

Новости НаукиУченые сфотографировали «руку Бога»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk