Кабмін України заборонив імпорт автомобілів, вагонів та інших товарів з Росії

27 июня 2019
10257 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18689.jpg

Кабінет міністрів України,  вживаючи  надзвичайні заходи в торгівлі з державою-агресором, заборонив з 1 липня ввезення транспортних засобів, а з 1 березня 2020 року — ввезення залізничних і трамвайних вагонів з Російської Федерації.

Про це йдеться в тексті постанови Кабміну № 535 «Про внесення змін до переліку товарів, походженням з Російської Федерації, заборонених до ввезення на митну територію України», яка була  опублікована.

Як зазначено в документі, крім зазначених товарів, ембарго поширюється з 1 липня 2019 року на сировину для виготовлення цементу (клінкери) і всі готові види цементу, а також мінеральні (азотні, калійні і фосфорні) добрива, корми для тварин і продукцію ветеринарної медицини, сірники, фанерну продукцію, шпалери, продукцію легкої промисловості, зокрема, окремі види трикотажних виробів та взуття, дроти з вуглецевої сталі, дроти металеві, труби, трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, сталевий посуд, обладнання для виробництва хлібобулочних виробів і транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, трактори і т.д.).

Розширення списку російських товарів, що підпадають під ембарго в Україні — це відповідь на обмеження, введені російською владою в квітні 2019 року, зокрема Постановою Уряду РФ від 18 квітня 2019 року № 460-25 «Про захисні заходи в торгово-економічних відносинах з Україною.

Відзначається, що рішення було прийнято з метою вжиття заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України, що застосовуються країною-агресором.

За даними Державної служби статистики України, загальний обсяг імпорту перерахованих позицій в Україні з РФ в 2018 році склав близько 510 млн дол. США.

 

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети