МТС Росії продає «Vodafone Україна» азербайджанському Bakcell за $ 734 млн.

25 ноября 2019
8602 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19036.jpg

25 листопада найбільший російський телекомунікаційний оператор і провайдер цифрових послуг МТС офіційно оголосив про продаж 100% -ої частки в "Vodafone Україна" азербайджанській компанії Bakcell.

В рамках угоди МТС через свою 100-відсоткову дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l. (Люксембург) продає 100% в компанії Preludium BV (Нідерланди), єдиного акціонера ПрАТ "ВФ Україна", за $ 734 мільйона, включаючи відкладений платіж на суму близько $ 84 мільйонів.Передача акцій пройде найближчим часом.

На діяльність "Vodafone Україна" на українському ринку угода не вплине.Компанія Bakcell є оператором мобільного зв'язку і провідним провайдером мобільного інтернету в Азербайджані. Заснована в 1994 році як спільне підприємство Азербайджану і ізраїльської компанії GTIB. В її мережу входять 7500 базових станцій, які покривають 93% території країни. Компанія обслуговує більше 3 млн абонентів.

Крім того, компанія входить до міжнародної групи NEQSOL Holding, яка працює в нафтогазовій, телекомунікаційній, високотехнологічній та будівельній галузях.

Раніше Антимонопольний комітет України дозволив азербайджанському мобільному оператору придбати "Vodafone Україна".

Похожие статьи:

IT-ТехнологииМТС: Расскажите ФСБ про свою Украину

ПроисшествияМТС официально подтвердило о проблемах в своей сети

Новости Киева«МТС» і «Вимпелком» закрили свої офіси в центрі Києва

ОбществоВраг там, где его не ждёшь

Новости УкраиныКомпанія МТС - стане власністю голландської структури

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети