Верховна Рада ратифікувала конвенцію протидії виведенню доходів в офшори

28 февраля 2019
10365 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18346.jpg

Сьогодні, 28 лютого, Верховна Рада схвалила президентський законопроект №0216 про ратифікацію Багатосторонньої конвенції щодо виконання заходів, що стосуються угод про оподаткування, з метою протидії розмиванню бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування MLI.За відповідне рішення проголосував 231 народний депутат.

Через прогалини та неузгодженості в національному і міжнародному податковому законодавстві міжнародні компанії зменшують або уникають зобов'язань зі сплати податку на прибуток.Таким чином, Україна втрачає надходження до бюджету.

Щоб уникнути цього, 1 січня 2017 року Україна приєдналася до Програми розширеного співробітництва в рамках ініціативи Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).

Країни-члени ОЕСР розробили план дій для боротьби з розмиванням бази і виведенням прибутку з-під оподаткування.План дій включає 15 кроків в різних сферах протидії агресивному податковому плануванню.

Обов'язковими до виконання Україною є 4 кроки: вдосконалення заходів боротьби з податковими зловживаннями; недопущення зловживання пільгами, передбаченими двосторонніми угодами; рекомендації про документацію з трансфертного ціноутворення та розкриття інформації за країнами; вдосконалення процедури взаємного погодження вирішенням спорів.

Підписавши і ратифікувавши Конвенцію MLI, Україна отримує можливість одночасного внесення змін в усі або деякі існуючі конвенції про уникнення подвійного оподаткування.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиПерший заступник Міністра доходів і зборів проведе чистку міністерства від корумпованих співробітників

Новости в миреПутіну нічого не відомо про корупцію при підготовці Олімпіади-2014

Политические статьиЗвернення до всіх активістів Євромайдану

Новости Преступности​Мельника випустили із СІЗО за 609 тисяч гривень

Новости ПолитикиКиевская избирательная комиссия - рассадник коррупции

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети