«Київводоканал» звернулося до жителів міста із закликом вчасно і в повному обсязі сплачувати за спожиту холодну воду і водовідведення

29 ноября 2016
2681 просмотр Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article14084.jpg

Відсутність оплати за послуги водопостачання та водовідведення може викликати збій у роботі водопровідно-каналізаційних систем Києва і у зв'язку з цим керівництво КП «Київводоканал» звернулося до жителів міста із закликом вчасно і в повному обсязі сплачувати за спожиту холодну воду і водовідведення.
З початку року населення заборгувало близько 150 млн. грн, а в цілому, з липня 2014 року – коли комунальне підприємство «Київводоканал» було визнано виконавцем послуги холодного водопостачання та водовідведення – 269 млн. грн.
Кошти, які надходять від мешканців, мають цільове направлення: йдуть на ремонт і підтримання в належному стані виробничого устаткування, придбання реагентів для очищення води та стоків, пально-мастильних матеріалів.
Крім того, значна стаття витрат – це розрахунки за енергоносії, які є важливою складовою роботи обладнання, теплоенергію, оплата податків.
Для КП «Київводоканал», вартість одного кубометра холодної води становить 13,78 грн. – це необхідність витрат на забір, підготовку, очищення, подачу води, а також відведення стоків. Без належного фінансування ці процеси можуть просто зупинитися. У компанії визнають, що на сьогоднішній день населення сплачує величезні платежі ЖКГ, проте відсоток оплати послуг з холодного водопостачання та водовідведення в структурі загальної квитанції становить не більше 10%.
Частина коштів, отриманих від киян, йде на оплату праці працівників, які працюють у цілодобовому режимі, забезпечуючи подачу питної води в будинки, ліквідують аварії на місцях, працюють на каналізаційних насосних станціях та інше. Саме від стабільної оплати комунальних послуг залежить своєчасне отримання заробітної плати працівниками КП «Київводоканал». Істотне зниження надходження коштів ставить під загрозу здатність своєчасно оплачувати роботу працівників, забезпечувати виробничі процеси: від постачання води і відведення стоків до ліквідації поточних аварійних ситуацій на місцях.
КП «Київводоканал» просить жителів до кінця місяця оплатити рахунки за холодну воду та водовідведення, не відкладати «на потім» і не ставити під загрозу роботу систем життєзабезпечення міста.

Похожие статьи:

Новости ОбществаКиев против курильщиков

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети