Мер Києва Віталій Кличко відзвітував про роботу столичної влади в 2019 році.ВІДЕО

3 декабря 2019
2824 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19058.jpg

Сьогодні, 3 грудня, мер Києва Віталій Кличко публічно представив журналістам свій річний звіт про роботу.

У 2019-му столиця перевиконала бюджет і отримала понад 60 мільярдів гривень надходжень. Хоча попередньо планували отримати 57,5 мільярда. «Найбільше коштів цього року ми традиційно спрямували на соціально-культурну сферу міста.  Сфера освіти отримала рекордні 18,6 мільярда гривень. Охорона здоров’я – майже 11 мільярдів і соціальний захист – 8,3 мільярда гривень. 2019-й був непростим як для країни, так і для столиці. Але Київ продовжив перетворення і зміни. Наше місто розвивається, стає гарнішим і комфортнішим», – сказав Віталій Кличко.
Нові школи та дитсадки
У Києві за останні кілька років побудовано або повністю реконструйовано 8 шкіл та 26 дитячих садків.

"За кілька років ми побудували або повністю реконструювали у столиці 8 шкіл та 27 дитсадків", — сказав Кличко.

За його словами, у столиці за п’ять років створено понад 15 тисяч місць у дитячих садках. Також в дитсадках скорочено чергу до 2,4 тисяч місць, додав Кличко.

Також мер підкреслив, що за 5 років фінансування освітньої сфери зросло у 3,5 раза — до 18,6 млрд у 2019 році.

У 2019 року в Києві відремонтували понад 50 відділень в медичних установах і закупили для них обладнання майже на 700 млн грн, заявив мер столиці Віталій Кличко журналістам, повідомляє його офіційний сайт.

Медична сфера

"Друга найбільша стаття витрат столичного бюджету — медицина. Витрати на неї в цьому році склали майже 11 млрд грн. Для порівняння, в 2016-м — 6,4 млрд. Ми продовжуємо оснащувати медичні установи столиці сучасним обладнанням. В цьому році на медичну техніку витратили майже 700 млн грн ", — сказав він.

Мер зазначив, що вперше за кілька десятиліть всі пологові будинки столиці забезпечені сучасним обладнанням.

На ремонт установ медичної сфери в цьому році направили понад 1 млрд грн — відремонтували понад 50 відділень в лікарнях, провели оновлення пологового будинку, провели термосанацію 12 будівель медичних установ.

"У цьому році ми придбали ще 25 автомобілів" швидкої "для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф столиці на суму 65,6 млн грн. Зараз йде процедура закупівлі ще 39 машин", — повідомив Кличко.

Столиця за останні роки закупила майже 300 тролейбусів, трамваїв та автобусів

"За останні кілька років Київ закупив 121 новий тролейбус, 63 сучасних трамваї та 100 автобусів", — сказав Кличко.

Також, за його словами, модернізовано 135 вагонів метро.

“У наступному році за кредитні кошти ЄБРР ми плануємо закупити 40 трамваїв. У листопаді Київрада затвердила Міську програму розвитку транспортної інфраструктури до 2023 року. Загальний бюджет розрахований на п’ять років і становить понад 83 млрд грн. Також програма передбачає закупівлю понад 400 трамваїв, тролейбусів та електробусів до 2023 року", – зазначив Кличко.

Кличко нагадав, що у столиці триває будівництво нових станцій метро на Виноградар і в кінці 2021 року планують відкрити дві нові станції метро — Мостицька та Проспект Правди.

 

Похожие статьи:

СкандалПолітична партія Порошенка не надала фінансовий звіт до ЦВК

IT-Технологии2015 рік став найкращим для компанії «Apple»

Новости Политики​Інна Богословська про Тимошенко, Герман та нову владу

ОбществоЯким саме росіяни бачать майбутнє Майдану (Відео)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети