За рік у Києві запустили 34 бювети питної води

29 декабря 2019
10008 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19122.jpg

За 2019 рік у Києві відновлено роботу і проведено капремонтів на 34 бюветних комплексах, повідомили в Київській міськдержадміністрації.

«Зусиллями колективу спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» протягом 2019 відновлено роботу 34 бюветних комплексів. Таким чином, в цьому році капітально відремонтовано 29 бюветів, відновлено роботу 2 комплексів і побудовано 3 нових свердловини», — сказано в повідомленні мерії, з посиланням на директора підприємства Світлану Козловську.

За її словами, пріоритетні місця для будівництва нового бювету комплексу визначалися за зверненнями людей. Глибина свердловин побудованих бюветів становить від 240 до 320 метрів Юрського водоносного горизонту.

«В середньому будівництво нового бювету коштує 3,5-4 млн грн. Всього на будівництво нових бюветних комплексів та свердловин в 2019 році було виділено 18,2 млн грн з бюджету міста», — зазначила Козловська.

Директор підприємства підкреслила, що для маломобільних груп населення обов'язково встановлюють пандуси.

Так 6 грудня відбулося святкове відкриття з освяченням води священником,  одного з таких  бюветних комплексів на масиві Райдужний (по просп.Генерала Ватутіна, 2б), побудованого за підтримки депутата Київради Сергія Артеменка.Глибина свердловини — 275 метрів Юрського водоносного горизонту. Комплекс збудований із модернізованими колонками під пускові кнопки, що додає значної зручності у використанні. Об'єм води — дозований з розрахунку на 6л, після чого, в цілях економії, вода виключається автоматично.

У 2020 році Київ виділить близько 24 млн грн на будівництво 2 нових бюветів і 4 свердловин, а також для проведення 17 капремонтів. Всього на балансі підприємства обліковується 202 бюветних комплекси.

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети