13-річна дівчинка з Херсону стала фіналісткою дитячого Євробачення

5 сентября 2020
24119 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19621.jpg

Херсонка Анжеліна Макфарлейн стала фіналісткою дитячого Євробачення! Дівчина з україно-канадської родини  пройшла до фіналу національного відбору на Дитяче Євробачення-2020. З піснею "MY SPIRIT" вона буде боротися за право представляти Україну на конкурсі в Польщі.Всього надійшло 105 заявок на участь в Нацвідборі на Дитяче Євробачення-2020. Заявки 70 учасників відповідали умовам положення, їх розглянув оргкомітет. 35 заявок було відхилено.

— Вийшов цікавий Національний відбір: нові правила сприяли збільшенню кількості учасників. Вибрати десятьох серед усіх заявок було нелегко, і ми витратили не одну годину на це рішення. Всі дуже талановиті, було приємно слухати. Сподіваюся побачити цих учасників і в наступному році, адже у нас і в цьому році є ті, хто вже не вперше бере участь у Нацвідборі.
Ми робимо все, щоб цей конкурс ріс і ставав дедалі масштабнішим в Україні, як це є в інших країнах Європи, — зазначив член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін.

Серед поданих заявок в цьому році майже навпіл поділилися учасники з оригінальними піснями і ті, хто виконував кавери. Переважно це були сольні виконавці. 
 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk