На Євробачення їде пісня в оздобленнях чорних від смутку і червоних від крові. Анатолій Матвійчук

23 февраля 2020
838 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19245.jpg

Всі висловилися щодо фіналу Євробачення? Я теж скажу своє. 
Я дуже задоволений вибором. І мені навіть подобається, як зараз викручує деяких наших (і не наших!) музичних снобів відносно вибору Go-A для поїздки в Роттердам. 
Передивившись ще і ще номери всіх можливих претендентів, я лише упевнився, що абсолютно всі вони виступили гірше ніж на полуфінальних концертах. Одним не вистачало настрою, другим харизми, третім вокалу, четверті взагалі співали між нот, мабуть просуваючи якийсь новий тренд в музиці...
Так, відчувається, щось недобре висить в нашому повітрі і в інформаційному просторі, коли одні похрипують, інші задихаються, а треті відверто косячать. Однак, жюрі треба було абстрагуватися і подумати — які смисли ми запропонуємо світові зі сцени в Ротердамі? Бо музика — це лише привід нагадати про себе.
До останньої години я вважав, що від нас у Роттердамі має бути оте миле невинне створіння з білою бандурою, яка, наче втілена душа України, витає над залом. Однак моя впевненість надломилася, коли я почув цей загрозливий «пісочок» в голосі Марини. Там явно якісь проблеми зі зв"язками — і це читалося на обличчі цієї ніжної української німфи.


Проте коли я вкотре повернувся до виступу Go-A — раптом мій мозок пронизала брутальна думка: — Гей, великі знавці нонакордів і багатошарових міксів, самозакохані нарциси і хіпстери-пофігісти, а не пішли б ви всі подалі з вашим снобізмом і набридлою зарозумілістю?!
Ось перед вами на сцені стоїть нинішня Україна!
Чорна від смутку і червона од крові. Стоїть у тих самих кольорах, які так ненависні нашим людожерам-сусідам. І співає так, як співали наші бабусі і наші пра-пра-пра… Ті, що одвіку жили на цій прекрасній землі. І кожна нота сопілочки, і кожний удар барабана, і кожна інтонація співачки, і кожне слово, і поетичний образ — це все звідти — з нашої історії. Так, це ми — подобається комусь чи ні! І скільки б сьогодні не паплюжили нашу далеку і близьку історію, як би не викривляли наше непросте сьогодення, ми — Українці! Нація. Спільнота. Держава!
Чорна від смутку. Червона від крові.
І з рідною піснею на вустах. 

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети