Ілон Маск хоче для колонізації Марсу збудувати там місто

12 января 2021
3091 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19800.jpg

Засновник космічної компанії SpaceX і генеральний директор Tesla Ілон Маск,  вирішив розпродати все майно заради колонізації Марса. Про це повідомляє Business Insider.

Як заявив бізнесмен, заплановане будівництво міста на Марсі зажадає значних вкладень. За його словами, це одна з причин, які можуть змусити його розлучитися зі своїм майном. Іншою причиною, як зазначив Маск, є бажання продемонструвати світові, наскільки рішуче він налаштований, коли мова йде про колонізацію Марса.
«Фактично, у мене практично не залишиться власності, що має грошову цінність, крім акцій компаній. Якщо на роботі справи йдуть напружено, мені подобається просто спати на фабриці або в офісі. І, очевидно, потрібно якесь житло, якщо там будуть мої діти. Але я можу його просто знімати або ще що-небудь », — сказав підприємець.

Як зазначає Business Insider, після того як Маск обігнав засновника Amazon Джеффа Безоса в списку найбагатших людей світу, він змінив на своїй сторінці в Twitter закріплений пост. Туди він помістив свій запис, датований 2018 роком, в якій пообіцяв виділити половину своїх статків на будівництво міста на Марсі.

Маск раніше говорив, що до 2050 року планує відправити на Марс 1 млн чоловік і побудувати флот з 1000 зорельотів, щоб переправити їх туди. Для тих, хто не зможе собі дозволити зробити переліт на Марс, Маск заявив про готовність надавати позики, а також робочі місця на Червоній планеті.
Цілком можливо, що Маск розлучиться з нерухомістю в Каліфорнії в рамках свого переїзду в Техас, де немає прибуткового податку штату, припускають журналісти Business Insider. Навесні минулого року почала з'являтися інформація про те, що Маск розпродає своє майно в Каліфорнії. До початку продажу Маск володів як мінімум сімома будинками загальною вартістю $ 100 млн. На початку травня він повідомив, що продасть все майно і не матиме власного будинку. "Мені не потрібні гроші. Присвячую себе Марсу і Землі. Майно просто тягне тебе вниз », — пояснив тоді Маск своє рішення.
Стати найбагатшою людиною світу Маску дозволило зростання акцій компанії Tesla на торгах 7 січня. На той момент стан бізнесмена оцінювався приблизно в $ 188,5 млрд. Зараз воно перевищило $ 200 млрд. Ще на початку 2020 року стан Маска оцінювався в приблизно $ 27 млрд — бізнесмен ледь входив в топ-50 найбагатших людей. Однак стрімке зростання акцій Tesla, які протягом року зросли на 743% завдяки стабільному прибутку і включенню в індекс S & P 500, привів до різкого зростання його стану.

Похожие статьи:

ПроисшествияОбщественное движение ``За честные выборы`` сообщает о нарушениях в Дарнице, а районный телеканал ``Марс`` раздает деньги за информацию о подкупе избирателей

Новости в миреМинский программист готовится к полету на Марс (Видео)

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

Бизнес-технологииУченые будут искать жизнь под поверхностью Марса

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети