В Україні освоять виробництво "сонячної черепиці" за патентом миколаївського студента

29 сентября 2018
17974 просмотра Голосов: 0 Автор:
article17718.jpg

Студент Чорноморського національного університету імені Петра Могили Павло Река з Миколаєва поєднав у своїй розробці черепицю і сонячні батареї. Винахід вже отримав патент, найближчим часом «сонячну черепицю» планують випускати в Миколаєві, інформує Nk.oblast.online.

Павло за сумісництвом працює інженером в компанії Solar Service. Керівник підприємства Дмитро Колосовський повідомив, що в процесі розробки також беруть участь партнери компанії КС «Солар» (м. Кропивницький) і «Українські системи Солар» (м. Київ):

«…З почуттям гордості хочу повідомити, що інженер нашої компанії, студент ЧНУ ім. Петра Могили Павло Река розробив «сонячну черепицю», яку ми презентуємо. Отримано патент на розробку, оформляються документи для міжнародного патенту. Найближчим часом ми зробимо тестовий дах в Матвіївці на нашому полігоні і будемо запускати виробництво в Миколаєві!».

Винахід днями презентували на міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки і технологій, яка проходить 26-29 вересня в Кропивницькому.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети