Вчені знайшли рослину, яка ефективно вбиває коронавірус

28 июля 2020
471 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19553.jpg

Вчені з усього світу намагаються знайти ефективні ліки від коронавірусної інфекції, яка сколихнула весь світ. Телер попередити інфекцію можна буде на ранній стадії.Професор хімії Роберт Лінхардт в ході свого наукового дослідження виявив рослину, в складі якої є речовини, які допомагають в боротьбі з COVID-19. Про це повідомляє видання Nature.

У тесті на противірусну ефективність від коронавирусу екстракт з морських водоростей значно перевершив ремдесівір — сучасний стандартний антивірусний засіб, що використовується для боротьби з хворобою.

Вчені перевірили противірусну активність органічних речовин, які добули з морських водоростей, — трьох варіантів гепарину і двох видів фукоіданів. 
Спайковий білок на поверхні SARS-CoV-2 фіксується на рецепторі ACE-2 на поверхні людських клітин. Після цього вірус впроваджує свій генетичний матеріал в клітину, викрадаючи клітинний механізм для виробництва своїх копій.

Але вірус можна так само легко "переконати" прив'язатися до молекули-приманки, яка пропонує аналогічну форму. Нейтралізований вірус буде спійманий в пастку і природним чином зруйнується. 
Три варіанти гепарину і два види фукоіданів виявилися ефективніше ремдісівіра.

"Зараз вважається, що інфекція COVID-19 починається в носі, і будь-яка з цих речовин може стати основою для назального спрея. Це допоможе легко лікувати інфекцію на ранній стадії або навіть для профілактики до того, як заразилися",- сказав Роберт Лінхардт.

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеЧи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

Новости СпортаВ Україні припинили всі футбольні чемпіонати та змагання

Новости ОбществаВ РНБО рекомендують правила, як вберегтися від коронавірусу

Новости о ЗдоровьеКитай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

Новости о ЗдоровьеУ Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети