Бджолина отрута допомогає при COVID-19. Вчені Німеччини

24 декабря 2020
4167 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19770.jpg

По результатах досліджкеь вчені дійшли висновку, що бджолина отрута має противірусний ефект і здатна допомогти при COVID-19. Таке припущення висунули німецькі вчені.

Німецькі вчені з клініки Ортенау Оффенбург і Йенского університету імені Фрідріха Шиллера вирішили перевірити гіпотезу про те, що бджолину отруту можна використовувати для лікування COVID-19 як профілактичний засіб, пише GreenPost.

Для цього вони попросили німецьких пасічників, які заразилися коронавірусною інфекцією, заповнити онлайн-анкету. У ній були як загальні питання (вік, стать, наявність хронічних захворювань), так і ті, що стосуються специфіки роботи — скільки часу тримають пасіку, скільки укусів бджіл вони отримали в 2020 році і яка була реакція на них.

Також автори роботи просили хворих на COVID-19 пасічників вказати на симптоми хвороби і заходи, прийняті для лікування. Крім того, у них запитали, контактували вони з людьми, які перехворіли COVID-19 і чи знають вони бджолярів, які померли від цієї хвороби.

Кілька сотень пасічників відгукнулися на прохання вчених і прислали заповнені анкети. 45 з них (22%) повідомили, що перенесли нову інфекцію. Двоє померли через COVID-19, уточнили їх друзі в анкетах.

41% опитаних повідомили, що не захворіли, хоча контактували з носіями SARS-CoV-2. 37% написали, що, можливо, контактували з інфікованими, проте не захворіли.

Причому багато хто з цих двох груп в тому чи іншому вигляді вживали прополіс — речовину, що використовується бджолами для замазування щілин у вулику.

Похожие статьи:

Политические статьиМільярдер Сорос закликав ЄС організувати «план Маршалла» для України

Новости в мире«Беркут» навчився своєму ремеслу в Німеччині

Политические статьи​Європа йде в контррозвідку

Новости БизнесаУ Німеччині закликають ЄС запобігти банкрутству України

СкандалУ Німеччині ненавмисно продали чашки із зображенням Гітлера

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети