Спиртне може бути корисним для здоров’я людини? Пити чи не пити - китайські вчені

20 сентября 2019
6200 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18889.jpg

Вчені всього світу постійно сперечаються про небезпеку та користь алкогольних напоїв. У той же час науковців можна розділити на два табори: перший говорить про небезпеку вживання алкоголю в будь-яких кількостях, а другий говорить про користь "помірного" споживання вина, пива і навіть міцних алкогольних напоїв.

Зараз вчені з університету Південно-Східного Китаю повторили, що алкоголь може бути корисним для вашого здоров’я: звичайно, за умови, що людина не вживає його у великих дозах. Експерти представили результати дослідження на засіданні Європейської асоціації з вивчення діабету.У новому дослідженні дослідники розглядали десять інших робіт, щоб знайти зв’язок між вживанням алкоголю та діабетом 2 типу, метаболічним захворюванням, яке характеризується хронічною гіперглікемією. Захворювання розвивається через порушення взаємодії інсуліну з клітинами тканини.

Загалом у дослідження було включено 575 осіб. На думку експертів, помірне споживання алкоголю покращує метаболізм глюкози та знижує рівень інсуліну.

"Результати цього метааналізу показують позитивний вплив алкоголю на метаболізм глюкози та жиру у людей з діабетом 2 типу", — каже один із авторів дослідження, доктор Юлін Чен.
Однак самі вчені зазначають, що їхні висновки далеко не остаточні.

"Потрібні додаткові дослідження для подальшої оцінки впливу алкоголю на цукор у крові, особливо у пацієнтів із діабетом 2 типу", — каже фахівець.
За даними китайських вчених, помірне споживання алкоголю в перерахунку на порції — це півлітра пива на день, 200 мілілітрів вина або 50 мілілітрів міцного алкоголю.

Як і очікувалося, не всі погодилися з вченими Середнього Королівства. За словами експерта в галузі метаболізму, професора Навіда Саттара, найвірніший шлях до здорового життя — мінімізувати споживання алкоголю або навіть повністю відмовитися від нього.

Минулого року міжнародна група вчених представила подібні результати: на думку експертів, навіть невеликі дози алкоголю негативно впливають на здоров'я, збільшуючи ризик розвитку одного з двадцяти трьох захворювань і, таким чином, збільшуючи ризик смерті. Вчені отримали висновки на основі аналізу величезного кола даних, отриманих майже від 30 мільйонів людей з 195 країн світу.

Похожие статьи:

Образование и наукаНа землі закінчується питна вода

Здоровье и медицинаПитна вода: про бомбу спрямованої дії

Здоровье и медицинаГаряче какао дуже корисне для мозку

Образование и наукаВчені побачили у совах щось дивовижне

Здоровье и медицинаГолодування захистить вас від раку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети