Чи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

6 марта 2020
4292 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19288.jpg

Сьогодні медичні науки всього світу спрямовують свої зусилля на пошук ефективних методів  протистояння епідемії коронавірусу.В засобах інформації уже повідомляється, що за даними дослідження українського вченого, колишнього керівника українського Центру грипу, доктора медичних наук Олександра Гриневича, в Україні  знайдено ефективне лікування від коронавируса за допомогою вітчизняних  ліків.

Про результати досліджень українських вірусологів, які дослідили  дії вітчизняного противірусного препарату на коронавірус, вчений написав на своїй сторінці в Facebook.Вчений інформує, що дослідження дали надію на можливість ефективного протистояння епідемії.

"Хочу повідомити вам добру новину (стосується доказової медицини). Використавши комп'ютерну модель коронавируса 2019 nCoV, створену китайськими фахівцями, мої колеги (в лютому 2020 року), використовуючи метод докінгу, показали, що діюча речовина протефлазид блокує важливий фермент коронавируса, що може гальмувати розмноження вірусу ", — пише вчений.

Лікар пише, що препарат успішно блокує розмноження коронавируса.

"На початку березня 2020 на культурах клітин (з використанням доступного в Україні штаму коронавируса) показано, що протефлазид ефективно блокує розмноження коронавируса. Дослідження триває", — підсумував він.Варто відзначити, що препарат повинен призначатися тільки лікарем і відпускається виключно за рецептом.

 

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети