Діти можуть тижнями носити SARS-CoV-2 без симптомів.Дослідження.

30 августа 2020
19229 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19602.jpg

Коронавірус SARS-CoV-2 може кілька тижнів залишатися в організмі дитини, буде при цьому безсимптомним носієм. Це випливає з дослідження фахівців групи лікарів дитячої лікарні у Вашингтоні, опублікованого на сайті медичного журналу JAMA Pediatrics, передає DW.
Автори проаналізували дані 91 інфіковану дитину з 22 лікарень в Південній Кореї. Приблизно у 22 відсотків дітей ніяких симптомів не було виявлено на всьому протязі захворювання. Кожна п'ята (20 відсотків) дитина булпа безсимптомним носієм лише спочатку, а потім демонструвала ознаки хвороби. У більшості — 58 відсотків — симптоми проявилися з самого початку.

При цьому у п'ятій частині безсимптомних носіїв і майже у половини інфікованих з симптомами вірус присутній в організмі навіть через 3 тижні після моменту зараження, йдеться в дослідженні. "Як і раніше невідомо, чи поширюють  діти, у яких відсутні симптоми, більше, менше або таку ж кількість вірусу, як і люди з симптомами", — підкреслюють автори. Вони відзначають, що вчена спільнота ще багато чого не знаэ про роль дітей і молоді в поширенні нового вірусу.

В організмі дітей і молоді може бути набагато більше частинок SARS-CoV-2, ніж у дорослих, з'ясували раніше дослідники в Бостоні. Свої результати вони описали в журналі The Journal of Pediatrics 1 серпня. Експерти взяли мазки з носоглотки у 49 осіб у віці до 21 року і виявили у них набагато більше слідів нового вірусу, ніж у дорослих пацієнтів, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії.

 

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеКабінет міністрів ввів карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня

Теги: sars-cov-2
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk