Які карантинні заходи будуть діяти для навчальних закладів після 25 січня

21 января 2021
15783 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19810.jpg

Як повідомила прес-служба Міносвіти, з 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для навчальних закладів, які визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 №1236. "У той же час додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу", — йдеться в повідомленні.

Згідно з документом, на період дії карантину заборонено:

— відвідувати навчальні заклади здобувачами освіти групами кількістю більше 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
— відвідувати навчальні заклади здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 знаходиться більше 50% претендентів освіти і персоналу навчального закладу;
— проводити в навчальних закладах масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи / класу і в присутності глядачів (відвідувачів).

У Міносвіти повідомили, що під час карантину самоізоляції підлягають особи, які прибувають в Україну для навчання в закладах вищої освіти з держав або є громадянами (підданими) держав з широким розповсюдженням COVID-19. Ця норма не застосовується до осіб, щодо яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворим COVID-19.

Самоізоляції також підлягають ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму, крім осіб, щодо яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими COVID-19.

Зокрема, ця норма по самоізоляції стосується: осіб, які мають намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі; здобувачів освіти, які навчаються в навчальних закладах, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі.

Похожие статьи:

Новости СпортаВ Україні припинили всі футбольні чемпіонати та змагання

Новости ОбществаВ РНБО рекомендують правила, як вберегтися від коронавірусу

Новости о ЗдоровьеКитай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

Новости о ЗдоровьеУ Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

Новости о ЗдоровьеЧи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk