Китай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

13 февраля 2020
69 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19230.jpg

Представник Державного комітету у справах охорони здоров'я КНР заявив на прес-конференції, що найбільша кількість випадків інфікування коронавірусів відбувається повітряно-крапельним шляхом.Про це повідомляє китайське видання Beijing News.

"Виділення вірусу з випорожнень хворих не означає зміни основного шляху поширення інфекції. Вона, як і раніше, найчастіше поширюється через дихальні шляхи або безпосередній контакт", — сказав представник відомства.

Також він прокоментував публікацію Медичного університету Гуанчжоу про те, що продукти життєдіяльності хворих можуть містити в собі коронавірус, що призводить до того, що каналізація і вентиляція житлових будинків і лікарень можуть бути небезпечними для здорових людей.

"Роль і вплив поширення захворювання шляхом шлунково-кишкового тракту, в тому числі фекально-оральним способом, ще належить дослідити і вивчити", — заявив він.

Нагадаємо, в Китаї в результаті пневмонії, викликаної новим коронавірусом COVID-19, померли вже 1369 людей.

Також в Гонконзі після виявлення відразу декількох хворих в одному житловому комплексі, висунули нову версію поширення коронавируса — по каналізаційних трубах.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииApple News заблоковано в КНР

Новости в миреВ Гонконге в парламент прошли демократы

Новости в миреMade in China с замбийским привкусом

Новости о ЗдоровьеУ Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

Общество​В минулому місяці в КНР було реалізовано 1,57 млн легкових автомобілів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети