Коронавірус завезли в Ухань: Китай оприлюднив дослідження

23 июня 2020
5862 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19499.jpg

Китайські власті виступили з несподіваною заявою — в КНР стали стверджувати, що коронавірусна інфекція була завезена в Ухань, де був уже зафіксований перший спалах пандемії. Про це розповів посол Китаю в Росії Чжан Ханьхуей зазначивши, що його слова підтверджує послідовність генів в COVID-19. Дипломат повідомив про результати досліджень китайських учених, які зібрали і уважно проаналізували дані про 93 зразках генома COVID-19, які охоплюють 12 країн на чотирьох континентах, повідомляє портал ONLINE.UA.

«В результаті досліджень було виявлено, що найбільш раннім« предком »вірусу був mv1, він еволюціонував в сукупність генів — гаплотипи — Н13 і Н38, а вони, в свою чергу, спільно породили гаплотип другого покоління — Н3, а Н3 знову еволюціонував в гаплотип Н1 ", — розповідає Чжан Ханьхуей.Крім того, посол вирішив пояснити цю схему на прикладі родини, де гаплотип mv1 це «прадід», Н13 і Н38 — «дідусь і бабуся», Н3 — «тато», а Н1 — «дитина». 
«Вірус, що з'явився в Ухані на ринку морепродуктів — це вірус сукупності генів Н1. Раніше гаплотипу Н1 в Ухані був виявлений тільки гаплотип Н3 і даний гаплотип не має ніякого відношення до ринку морепродуктів в Ухані », — стверджує китайський дипломат.

За його словами, більш ранні послідовності генів Н13 і Н38 ніколи не були виявлені в Ухані.

«Це говорить про те, що зразок гаплотипу Н1 був завезений якоюсь інфікованою людиною на ринок морепродуктів, після чого спалахнула епідемія. Послідовність розташування генів не може обманювати », — говорить Чжан Ханьхуей.

Крім того, посол назвав наклепом спроби звинуватити Китай в поширенні вірусу. На його думку, КНР виграла час для інших країн — більше 2 місяців — для того, щоб вони підготувались  для повноцінної боротьби з пандемією.

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеЧи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

Новости о ЗдоровьеКитай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

Новости ОбществаВ РНБО рекомендують правила, як вберегтися від коронавірусу

Новости СпортаВ Україні припинили всі футбольні чемпіонати та змагання

Новости о ЗдоровьеУ Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети