Львівські лікарі запатентували метод лікування коронавірусу спиртовими крапельницями

1 февраля 2021
15674 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19817.jpg

Львівський пульмонолог Анатолій Невзгода разом з братом, торакальним хірургом Олександром  розробили метод лікування коронавирусу з використанням внутрішньовенного введення спирту.

Як пишуть "Факти", отриманий патент на такий метод лікування в Україні. Тепер лікарі оформляють документи на винахід, щоб метод визнали і зарубіжні фахівці.

"Комплекс лікування, який я пропоную, складається з противірусного препарату, антибіотика (якщо аналіз показує, що він необхідний). Антибіотик вбиває бактерії, і пневмонія не поширюється, а значить згодом не виникають дихальна і серцева недостатність, кров нормально насичується киснем. У схему лікування при необхідності входять гормональні препарати. І зовсім нове, що я додав — внутрішньовенне введення спирту ", — розповів фахівець.

Як пояснив Анатолій, вірус круглий, з "ніжками", які складаються з жиру. А ніщо не розчиняє жир (ліпіди) так добре, як спирт. В результаті вірус слабшає і втрачає можливість розмножуватися. Кількість процедур і концентрація спирту залежать від ступеня ураження легень і загального стану людини.

Фахівці вже вилікували і пацієнта таким методом. Зокрема, першим, хто погодився лікуватися за методом братів, став 62-річний підприємець Олег Гузар. Він захворів коронавірусів, коли організовував похорон начальника Львівського військового госпіталю Івана Гайди, який помер в червні від COVID-19.

Ситуацію пацієнта ускладнювало наявність супутніх хвороб — гіпертонії, цукрового діабету, серцевої недостатності і ожиріння першого ступеня.

При цьому він категорично відмовлявся лягати в лікарню і організував стаціонар на дому. Ставити крапельниці на дому погодилася лише одна медсестра, яка вже перехворіла коронавірусом. "Правда, дізнавшись, що вводити треба спирт, злякалася, сказала, що ніколи цього не робила, і зажадала, щоб я написав розписку", — зазначив Гузар.

Після першої процедури він злегка почервонів, але відчував себе добре. А після другої був стрибок тиску. Потім Невзгода порадив робити крапельниці через день.

"І моєму організму це підійшло. Після п'яти процедур мені стало набагато легше — температура нормалізувалася, втома зникла. Повторне КТ показало, що легені чисті. Але доктор прописав мені ще препарати для розсмоктування микротромбів (вони утворюються в легенях на тлі коронавируса). Тест, проведений після лікування, підтвердив, що вірусу в організмі немає ", — підкреслив Гузар.

Тепер, через півроку, чоловік каже, що відчуває себе добре, може за день проїхати за кермом до 600 км, наслідків перенесеної хвороби не відчуває.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЛьвівський окружний адмінсуд скасував 42 рішення місцевих рад щодо ситуації в країні

Новости ОбществаУ Львові відбувся парад касок, масок і друшляків

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Новости в миреЛьвів один із претендентів на проведення зимової Олімпіали 2022

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk