Медики назвали продукти, які завдають шкоди серцю

9 января 2020
5992 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19138.jpg

Медики розповіли, від яких продуктів доведеться відмовитися, щоб серце залишалося в хорошому стані.

Так, медики в пошуках ліків і якісних продуктів, які будуть покращувати стан серця, визначили ті, які явно не рекомендується вживати. Такі продукти можуть стати особливо небезпечними для тих, хто страждає серцево-судинними захворюваннями. Конкретніше медики визначили п'ять видів продуктів, які варто неодмінно виключити зі свого раціону.

Таким чином, медики виділили продукти з великим вмістом цукру, солі, жирів і смажене або оброблене м'ясо. На цьому цей список не закінчується, адже є досить велика кількість і інших негативних чинників, які позначаться на стані серця і вони накопичені в конкретних видах продуктів. Всім відомо те, що швидка їжа навіть не претендує на звання корисної. Швидкі вуглеводи досить швидко зносять серце. З таких страв медики виділяють білий рис, білий хліб і макарони. Також, що є очевидним фактом, шкідливими для серця є продукти — алкоголь і фастфуд.
Також, медики попередили, що людям, які страждають на остеоартрит і гіпертонію, варто з особливою увагою поставитися до раціону під час свят, яких в новорічний період досить багато. Само собою, існує і безліч продуктів і методів, здатних поліпшити стан серця. Наприклад, потрібно проводити більше часу на свіжому повітрі і якісно відпочивати. При цьому важливо обмежити себе від стресових ситуацій. Радіти кожному дню- кажуть лікарі кардіологи.

З продуктів лікарі виділяють безліч різних, які варто вживати розмірено. Наприклад, дуже корисним для серця продуктом будуть горіхи. У цю групу продуктів входять арахіс, грецькі горіхи і фісташки без солі. Вся справа у великій кількості вітаміну Е в складі цих горіхів. А все тому, що цей вітамін знижує рівень холестерину і покращує стан кровоносних судин. Також, лікарі виділяють курагу і фініки. В куразі міститься велика кількість вітаміну А і В, заліза, калію і магнію. У свою чергу курага підвищує рівень гемоглобіну. При цьому важливо розуміти, що вживати її потрібно в нормальних дозах. 100 грамів в день є тією самою безпечною дозою.
 

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаСмертність від інфаркту зростає

Здоровье и медицинаВперше пересаджено серце виготовлене 3D принтером

Здоровье и медицинаЧерез приймання антибіотиків може зупинитись серце

Здоровье и медицинаСмертельно небезпечне проживання вище сьомого поверху

ОбществоСерце синього кита важить 181 кг

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети