Тепер можна припинити самоізоляцію на восьмий день.МОЗ змінив вимоги

19 сентября 2020
4944 просмотра Голосов: 0 Автор:Kovel
article19638.jpg

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, тепер достроково припинити 14-денну самоізоляцію можна на восьмий день. Для цього необхідно здати ПЛР-тест, і якщо він покаже негативний результат, то людина зможе достроково перервати самоізоляцію.Він також зазначив, що по завершенню 14-денний самоізоляції необов'язково здавати тест на коронавірус. Це стосується всіх категорій українців.
"На восьмий день людина зможе самостійно здати ПЛР-тест, якщо у нього є таке бажання, щоб перервати самоізоляцію. Чому на восьмий день? Тому, що це середній термін перебування в інкубаційному періоді", — сказав Степанов.Він додав, що людина робить це за власні кошти… Чиновник нагадав, що по завершенню 14-денної самоізоляції необов'язково здавати ПЛР-тест на коронавірус, якщо немає симптомів. "Це стосується всіх без винятку, в тому числі і наших дітей. Наприклад, зараз класи знаходяться на самоізоляції, закінчується самоізоляція, не потрібно здавати ПЛР-тест ", — зазначив Степанов.

Нагадаємо, що до листопада в Україні продовжений адаптивний карантин. Стали жорсткішими обмеження в регіонах "зеленої зони", до кінця вересня заборонено в'їзд іноземцям — за винятком кількох категорій.
Прем'єр Денис Шмигаль запевнив, що повернення до жорсткого карантину не буде в будь-якому випадку.

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныВ школах Запорожской области вводят карантин

Новости УкраиныШколы не имеют права увеличивать количество уроков в неделю из-за карантина

Новости УкраиныНа Луганщині знайдена африканська чума свиней

Новости ОбществаКоли можна сідати за кермо після вживання алкоголю

Новости о ЗдоровьеШколы Черновцов сегодня закрыли на карантин

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети