У Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

28 января 2020
5989 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19193.jpg

28 січня появилось повідомлення в китайській пресі про те, що вакцину проти нового коронавируса 2019 nCoV розробили вчені в Гонконзі. Вона ще не пройшла тестування, яке вимагає не один місяць — і це тільки на тваринах, не кажучи про необхідність клінічних випробувань на людях.

В Росії також ведеться розробка вакцини від нового вірусу, який в грудні минулого року почав поширюватися з міста Ухань (провінція Хубей, Китай).

Пневмонія, яка викликається  цим вірусом виявилася в ряді випадків смертельно небезпечною: від неї померли вже 106 осіб, проте є і випадки одужання.
Спалах нового коронавируса в Китаї може загрожувати лвюдству. В кінці грудня 2019 року китайська влада повідомила про спалах пневмонії невідомого походження в місті Ухань провінції Хубей. Експерти попередньо встановили, що збудником захворювання став новий тип коронавируса — 2019 nCoV. Коронавірус — це патоген, який здатний вражати дихальну, травну і нервові системи як людини, так і тварин. Китайський варіант здатний передаватися від людини до людини. Медики задаються питанням, чи представляє собою спалах в КНР надзвичайну ситуацію в області суспільної охорони здоров'я міжнародного масштабу. Через різке зростання захворюваності китайська влада побоюється, що епідемія може поширитися ще ширше.
  

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеКитай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

Новости СпортаВ Україні припинили всі футбольні чемпіонати та змагання

Новости о ЗдоровьеЧи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

Новости ЭкономикиВступив в дію закон про податковий мораторій через пандемію коронавіруса

Новости ОбществаВ РНБО рекомендують правила, як вберегтися від коронавірусу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети