У Росії медики, щеплені вакциною «Супутник V», захворіли COVID-19

11 ноября 2020
3941 просмотр Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19708.jpg

Стало відомо, що в Алтайському краї троє медиків, щеплених вакциною «Супутник V», заразилися коронавірусом, пише місцеве видання Amic.ru.

 

В Алтайському краї препарат  отримали 42 людини. До щеплення тести зафіксували у них у всіх відсутність в організмі вірусу і антитіл. Після щеплення троє медиків захворіли. Головний епідеміолог краю припустила, що вони встигли заразитися в проміжок між  аналізами і вакцинацією. Вона стверджує, що, «щеплення немає гарантій того, що людина після неї не захворіє, тому що він може перебувати в інкубаційному періоді».

Хворі медики вже одужали. Якщо у них не виробився достатній імунітет, їм поставлять друге щеплення.Російська вакцина від COVID-19 «Супутник V», розроблена Центром ім. Гамалії, стала першою офіційно зареєстрованою вакциною від ковіда в світі. Її зареєстрували в серпні 2020 роки після двох стадій випробувань. Третю, наймасштабнішу фазу випробувань, вирішили провести після реєстрації. У ній мають взяти участь 40 тис. Осіб. У вересні вакцину почали доставляти в регіони для вакцинації людей з груп ризику, в тому числі лікарів. Ефективність вакцини поки вважається недоведеною, так як випробування препарату офіційно не завершені.

Медики зазначають, що вакцина «Супутник V» — двокомпонентна: через три тижні після першої ін'єкції людина отримує другу. Тільки після цього, за словами російських чиновників, формується імунітет.

У Росії, за станом на 10 листопада, коронавірусом захворіло 1 млн 817 тисяч осіб. Понад 31 000 хворих померли.Напередодні російський уряд після новини про ефективність перспективної вакцини від компанії Pfizer заявив, що ефективність «Супутник V» також нібито становить понад 90%.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиСША ввели санкції до інститутів РФ, розробників російської вакцини від COVID-19

Новости о ЗдоровьеУ вільний доступ викладено довідник по лікуванню COVID-19 від китайських лікарів

Новости о ЗдоровьеСтало відомо, які чинники впливають на смертність від COVID-19

Новости ПолитикиНавіщо Путін пообіцяв Медведчуку вакцину від COVID-19 для України

Новости о ЗдоровьеБджолина отрута допомогає при COVID-19. Вчені Німеччини

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети