Вчені представили нові докази походження коронавірусу

1 октября 2021
11206 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article20176.jpg

У печерах Лаосу вчені знайшли кажанів, які є переносниками вірусу, схожого з Уханьским штамом.
Спори про природу коронавирусу не вщухають з 2019 року, коли були зафіксовані перші випадки хвороби в Ухані. Тепер же вчені поділилися результатами нового дослідження, яке має докази природного походження COVID-19.
Відкриття зробили експерти Університету Пастера в Парижі і Лаоського національного університету, йдеться в Research Square.
Так, в вапнякових печерах Лаосу вчені знайшли кажанів, які є переносниками вірусу, схожого з Уханьским штамом ковіда. Йдеться про підковоносих мишей, які були заражені трьома видами коронавирусу одночасно.
Дослідники вважають, що дані три види вірусу можуть загрожувати людині при прямому контакті з інфікованим тваринам і в подальшому, і зараз продовжують вивчати зразки. Девід Робертсон, вірусолог з Університету Глазго в Великобританії, називає знахідку «захоплюючою і досить лякаючою».
Щоб зробити це відкриття, Марк Елоіт, вірусолог з Інституту Пастера в Парижі, і його колеги з Франції та Лаосу взяли зразки у 645 кажанів в печерах на півночі Лаосу.У трьох видів підковоподібних (Rhinolophus) кажанів вони виявили віруси, кожен з яких більш ніж на 95% ідентичний SARS-CoV-2, які вони назвали BANAL-52, BANAL-103 і BANAL-236.

Разои з тим, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) офіційно  планує відновити розслідування походження коронавірусу COVID-19 за участю нової команди вчених. Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Wall Street Journal.ВООЗ поновлює своє розслідування, оскільки представники агентства попереджають, що час спливає аби визначити, як розпочалася пандемія, яка забрала життя понад 4,7 мільйона людей у всьому світі.Як зазначається, до нової команди увійдуть близько 20 вчених, включно з фахівцями з лабораторної безпеки та біозахисту, а також генетики та експерти із хвороб тварин.Вони шукатимуть нові докази походження вірусу в Китаї та інших країнах.

Похожие статьи:

Новости СпортаВ Україні припинили всі футбольні чемпіонати та змагання

Новости о ЗдоровьеКитай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

Новости ОбществаВ РНБО рекомендують правила, як вберегтися від коронавірусу

Новости о ЗдоровьеЧи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

Новости о ЗдоровьеУ Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk