Вчені з'ясували, як пов'язані депресія і важкий коронавірус

19 августа 2020
18513 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19587.jpg

Дослідженнями вчених виявлено, що  популярна психічна проблема пов'язана з важкими формами коронавируса безпосередньо.У тих людей, яким медики підтвердили психіатричні діагнози, набагато частіше і важче протікає китайський коронавірус COVID-19.

Про це повідомляється на спеціалізованому порталі Medrxiv.

Такі результати показало дослідження, яке провела міжнародна група вчених. Всього ними було проаналізовано дані 50 тисяч британців з різними розладами.

Фахівці давно підтвердили факт того, що коронавірусна інфекція може викликати різні неврологічні і психічні розлади у перехворілих. Тепер же встановлена ​​і зворотний зв'язок. Дослідники з Університету Сичуані, Каролінського інституту і Університету Ісландії опублікували підсумки дослідження, в якому зв'язали психічні розлади з ризиком зараження, важкого перебігу і смерті від SARS-CoV-2.

Всього вчені вивчили дані про здоров'я 421 тисяч чоловік, серед яких 50 815 — люди з психічними розладами. Виявилося — психічні проблеми можуть призводити до зміни імунних реакцій, оскільки у них спостерігаються "неоптимальну поведінку і нездатність застосовувати стратегії пом'якшення наслідків" пандемії.

Всього ж найнебезпечнішим розладом в плані зараження, важкого перебігу і смерті під час китайського коронавируса вчені визнали депресію.

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеКитай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

Новости ОбществаВ РНБО рекомендують правила, як вберегтися від коронавірусу

Новости о ЗдоровьеЧи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

Новости СпортаВ Україні припинили всі футбольні чемпіонати та змагання

Новости о ЗдоровьеУ Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk