«Ні пакетам!»: Україна приєднається до акції Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів

2 июля 2019
960 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18703.jpg

3 липня українців закликають взяти участь в екологічній акції «день без поліетилену».

З нагоди святкування Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free) Міністерство екології та природних ресурсів України закликає людей приєднатися до масового флешмобу #День_без_поліетилену.

"Один день без поліетиленових пакетів українці зможуть прожити без втрат та психологічних травм. Я, як міністр екології закликаю зробити це 3 липня у Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). Щоб мій заклик не залишився просто хорошою пропозицією, ми разом із Програмою розвитку ООН, міжфракційним об'єднанням депутатів «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine вирішили в цей день провести загальноукраїнську акцію «День без поліетилену", – написав Остап Семерак, міністр екології та природних ресурсів України на сторінці у Фейсбук.

Міністр, у якості альтернативи, порадив використовувати екоторбинки, паперові пакети і зроблених власноруч сітки («авоськи»).

Завдання екоакції – привернути увагу суспільства до екологічних проблем, пов’язаних із забрудненнями пластиковими відходами. До екологічної акції можуть долучитися абсолютно всі.

Реєстрація за цим посиланням.

 Інфографіка розкладання відходів 

А ви знаєте, що згідно з даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. У води океанів потрапляє понад 8 мільйонів тонн пластику. Перегляньте зображення нижче, аби зрозуміти, скільки часу потрібно для розкладання різних видів відходів. Зверніть увагу на термін розкладання пластикових виробів! 

Похожие статьи:

РелизыАкція «Київ у блакитному»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети