Індексацію пенсій в Україні проведуть у вересні

2 марта 2020
1285 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19276.jpg

В Україні попередня влада ввела щорічну індексацію пенсій в березні, але нинішній Кабмін вирішив змістити підвищення виплат на вересень 2020 року. Про це в Facebook повідомила міністр соціальної політики Юлія Соколовська.За її словами, в цьому році уряд проведе індексацію пенсій, після чого їх розмір зросте.

"Це плановий і закладений в бюджеті перерахунок. Наш уряд запланував це на вересень. У середньому від індексації розмір пенсії зросте на 216 гривень на місяць", — зазначила міністр.

Вона додала, що індексації заплановані і на наступні роки.

Крім того, згідно з новою стратегією підвищення пенсій додаткове зростання виплат буде здійснюватися в декілька етапів:

2020 рік — пенсіонери у віці від 80 років (з урахуванням індексації вже в цьому році їх пенсії в середньому зростуть на 700 гривень на місяць);
— далі — від 78 років;
— ще через рік — від 75 і так далі.

А якщо парламент підтримає законопроект №2494, то вже з березня самотні пенсіонери старше 80 років отримуватимуть допомогу на догляд. Очікується, що даний посібник в розмірі 670 гривень щомісяця отримуватимуть 100 тис.пенсіонерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пенсійний фонд України збільшив виплату пенсій в лютому.Також раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук анонсував аудит ПФУ для вирішення проблеми його витрат.

 

Похожие статьи:

Новости ОбществаПенсіонерам старішим за 80 років призначили доплати

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети