Філарет: Господь терпить зло до відповідної межі,а потім карає...Побачите- зло буде переможене...В історії зло ніколи не перемагало

7 апреля 2018
1840 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article17127.jpg

Напередодні Великодня телеведучий Микола Вересень зустрівся і отримав ексклюзивне інтерв'ю в патріарха  Київського і всієї Руси-України Філарета, про що передав в ефір 6 квітня телеканал "Прямий".

Висловлювання глибоких переконань патріарха і доступна простота логіки його думок не залишають байдужими, як прихожан так і атеїстів та вселяють віру і надію в майбутнє України, в перемогу правди над кривдою. Щодо конфлікту з Росією, патріарх зокрема розкриває гібридно-маскований спосіб агресивних дій загарбника, безперспективність його лиходійних помислів.

“Кремль, хоч вони і наші брати, а вбивають своїх братів. І що ще гірше, що вбиваючи своїх братів, кажуть: ми не вбиваємо. Це ви самі один одного вбиваєте. А ми тут ні до чого. І це зло. Причому мирове. Тому що брехню поширюють по всьому світу», – зазначив Філарет.

“На Донбасі ми не воюємо, Крим сам до нас прийшов”. А потім той Путін зізнався, що “я керував”. Ти коли правду казав? Коли ти сказав, що “я керував”, або тоді, коли заявляв, що “Крим до нас повернувся добровільно”? Де твоя правда?”, – запитав патріарх.

“Зло Господь терпить, але до відповідної межі. А потім карає. І знищує його. І тому те, що зараз робиться, що зараз робить світ з агресором, свідчить про те, що прийшов кінець йому. Побачите – зло буде переможене”, – висловив упевненість Філарет.

“Буде перемога правди, добра. Тому що в історії зло ніколи не перемагало. Комунізм. Говорили, це благо. Мовляв, не треба нам раю на небі, ми рай побудуємо на землі. Нема комунізму. І не тільки немає. Ніколи не буде”, – заявив Філарет.

Він також додав – “Твердо знаємо, що переможемо. І в цьому немає ніякого сумніву”.

 

Похожие статьи:

РелизыСвятійший Патріарх Філарет вшанує День Гідності і Свободи Літургією до Архистратига Михаїла

Новости ОбществаВ Україні всі священики і єпіскопи призначалися і співпрацювали з КДБ. Філарет

Новости ОбществаЦей томос нас не влаштовує: як Філарет перезавантажив УПЦ КП

Новости ОбществаНемає ніякого розколу, вся Україна підтримує визнану ПЦУ- Епіфаній

ОбществоДва погляди на об’єднання в «єдину Українську церкву»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети