Канали «112 Україна», NewsOne і Zik закриті за діяльність проти України і фінансування з ОРДЛО - ЗМІ, СБУ

5 февраля 2021
20532 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19823.jpg

 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про санкції проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака, якого називають «правою рукою» Віктора Медведчука.
Телеканали «112 Україна», NewsOne і Zik, діяльність яких пов'язана з «правою рукою» нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука Тарасом Козаком, отримували фінансування від компанії з ОРДЛО.Зокрема, мова йде про ТОВ «Торговий дім «Донські вугілля », яке веде свою діяльність в ОРДЛО(окремих районах Луганської області).

«Згідно з отриманою інформацією, правоохоронці встановили, що кошти, отримані від здійснення протиправної діяльності посадовими особами ТОВ« Торговий дім «Донські вугілля» частково направляються для фінансування деструктивної діяльності телеканалів «112», ZIK і NewsOne, які здійснюють системну діяльність, спрямовану на реалізацію вигідних Росії наративів в контексті легалізації військової агресії на сході України і легітимізації окупації Криму, а також на дискредитацію внутрішньої і міжнародної політики України », — йдеться в повідомленнях «Укрінформу». 

Відключення телеканалів прокоментував глава СБУ Іван Баканов. Він назвав введення санкцій проти телеканалів 112, NewsOne і ZIK "послідовним кроком української влади в боротьбі з російською гібридної агресією".Він зазначив, що рекомендація про введення санкцій належить ВР і СБУ.

"Проти України ведеться гібридна війна, в тому числі і на інформаційному полі. Ми системно повинні їй протидіяти, щоб захистити інтереси держави. Введення санкцій — ще один важливий і послідовний крок для цього. Тому, з огляду на дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства в сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення ", — зазначив Іван Баканов.
Він заявив, що блокування не має ніякого відношення до обмеження свободи слова.

"Існує велика різниця між свободою слова і відвертою антиукраїнською риторикою. Свобода слова закінчується там, де з'являються ознаки посягання на територіальну цілісність і суверенітет України", — заявив Баканов.

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныЩо буде з мовленням телеканалу "112 Україна" по санкціях Нацради

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk