Кремль узаконює рейдерство земельних ресурсів в Криму. Путін підписав указ

26 марта 2020
1283 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19325.jpg

24 березня Президент Росії Володимир Путін підписав указ щодо прав власності на землю в анексованому Криму. Указ наділяє  правом власності на землю  в окупованому Криму громадян РФ.

Згідно з документом, розширено перелік територій і земельних ділянок, які не можуть бути у власності у "іноземців" і "зарубіжних юридичних осіб". До списку увійшло більшість районів анексованих Криму і Севастополя, а також Керч, Ялта, Євпаторія, Судак і інші прибережні міста півострова.Заборона не поширюється на три райони Криму — Первомайський, Красногвардійський і Білогірський, ці райони не межують з материковою частиною України і не мають виходу до Чорного моря. Аналогічним чином до переліку не увійшов Верхнесадовскій сільська рада в Нахімовському районі Севастополя.

Таким чином своїм указом президент РФ фактично позбавив права на землю кримчан і кримських татар, які відмовилися приймати громадянство РФ.Крим тепер в очікуванні великого переділу землі.На практиці це означає, що будь-яку  земельну ділянку зможуть конфіскувати або примусово вилучити.

Похожие статьи:

Новости Украины​Початок спецоперації на сході України оформлений підписом Турчинова

Новости ЭкономикиЗаборонили забирати житло через невиплату валютних кредитів

Новости в миреПутін заборонив літати в Єгипет

Новости ПолитикиВР утвердила указ президента Украины «О частичной мобилизации»

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети