Нацбанк запрошує до конкурсу NBU IT CHALLENGE талановиту молодь України

8 февраля 2020
1261 просмотр Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19221.jpg

Національний банк України пропонує шанс для талановитої молоді  приєднатися до команди НБУ і запрошує проактивних студентів і випускників вищих навчальних закладів взяти участь у NBU IT CHALLENGE.

NBU IT CHALLENGE – це змагання для молоді, що полягає у вирішенні реальних кейсів за напрямом «Інноваційний розвиток» з таких тем:

Blockchain;
Machine Learning/Bigdata;
Реалізація рішень на мікросервісній архітектурі.

Як взяти участь у змаганні?

Зібрати команду з 3 – 5 однодумців;
02 березня 2020 року зареєструвати команду, надіславши анкету до Національного банку.

Кожна команда отримує ментора від центрального банку, який супроводжуватиме її протягом усіх етапів змагання.

Як відбуватиметься змагання?

Зареєстровані команди-учасниці 03 березня 2020 року отримають на особисту електронну пошту теми змагання.
До 10 березня команди повинні обрати завдання, яке вони розроблятимуть, погодити концепт з ментором та приступити до розробки прототипу.
До 24 березня команди, що справляться із завданням, отримають запрошення на фінальний етап змагання, що відбудеться 25 березня 2020 року.
У фіналі командам потрібно буде презентувати прототип тематичного рішення, що може бути реалізованим у майбутніх проєктах Національного банку.

Чому потрібно брати участь у змаганні?

Завдяки участі в NBU IT CHALLENGE студенти матимуть можливість:

заявити про себе;
підвищити рівень своїх знань;
поспілкуватися з експертами;
отримати практичний досвід;
познайомитися із майбутніми колегами;
покращити імідж свого навчального закладу.

Учасники, які розроблять найкраще рішення, отримають запрошення на стажування та/або роботу в департаменті інформаційних технологій Національного банку і зможуть працювати у Національному банку, втілюючи в життя власні ідеї.

«Завдяки цим змаганням Національний банк зможе оцінити не лише професійні якості учасників, а й їх уміння працювати в команді, – зауважив заступник директора департаменту інформаційних технологій Національного банку України Максим Кущ. – Крім того, ми зможемо побачити різні підходи, нові рішення, які запропонують студенти, та розширити власні горизонти, а також залучити до команди Національного банку талановиту молодь. Запрошуємо студентів і випускників вишів  брати участь у в NBU IT CHALLENGE та приєднатися до команди центрального банку. Національний банк України – це сучасна та прогресивна організація, частиною якої можеш стати саме ти!»

Нагадаємо, що робота у Національному банку динамічна, дає можливість брати участь у різних великих проєктах, що мають вплив на суспільство, та отримати доступ до унікальної експертизи і знань. Водночас Національний банк забезпечує гідний та ринковий рівень фінансової мотивації, прозорі та комфортні умови праці, що дають можливість поєднувати роботу з особистим життям. Також перевагою стануть нематеріальні методи мотивації – гнучкий графік, можливість дистанційної роботи для різних категорій посад, наявність медичного страхування; корпоративні  навчальні заходи, курси тощо.

Похожие статьи:

Новости БизнесаНацбанк установил курс доллара на уровне 8,55 гривен за 1 доллар

ОбществоЭксперты рассказали, что влияет на девальвацию гривны

Новости УкраиныНацбанк України вперше за півтора року знизив курс гривні

Новости БизнесаНам потрібно 35 мільярдів доларів допомоги - Колобов

Новости Экономики​Нацбанк поменял правила обмена валют

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети