Не забудьте перевести годинники на зимовий час

26 октября 2019
1760 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18966.jpg

Сьогодні в ніч з 26 на 27 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинника потрібно перевести на годину назад. Незважаючи на те що у нас з'явиться додаткова година для сну, це не завжди добре позначається на здоров'ї. До нового режиму дня важко звикнути, через що можливе погіршення самопочуття, зниження імунітету і порушення сну.

Експерти кажуть, що перехід на зимовий час люди переносять легше, ніж на літній, але організм людини все одно до нового режиму звикає протягом цілих двох тижнів. Тому готуватися до переходу на зимовий час потрібно заздалегідь, як мінімум за тиждень.

Про те, чи потрібно взагалі переводити стрілки годинника в залежності від пори року, суперечки в нашій країні ведуться давно. 

Перехід на літній час у 2019 році набув чинності в ніч на 31 березня. Годинник переводився  вперед на одну годину з 3:00 до 4:00.
Стандартний (неправильно зимовий) час у 2019 році відбудеться в ніч на 27 жовтня. Годинник зміститься з 4:00 до 3:00 годин.

Стандартний час — це час, який застосовується взимку. Тож термін "зимовий час" не зовсім точний, слід сказати стандартний або звичайний час.

Літній час — особливий час, який заслуговує на сезонне позначення. Однак зміна часу в Європейському Союзі, здається, закінчується . Минулого року було проведено опитування, в якому 84% із 4,6 мільйонів респондентів сказали, що їх дратує ротація. Тому Європейська Комісія направила пропозицію про скасування її до Європейського Парламенту та Ради. 

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети