Нова влада готова із задоволенням скасувати пенсії взагалі.Олексій Мушак,Відео

3 февраля 2020
900 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19209.jpg

У Зеленського вирішили врятувати економіку за рахунок пенсіонерів.Радник прем'єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву.

У прямому ефірі NewsOne під час перерви в засіданні Верховної Ради радник прем'єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву з приводу пенсійної реформи.

Як відомо, зараз в Раду поданий законопроект № 0972 (№ 1086) «Про внесення змін до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо вдосконалення пенсійного забезпечення».
 
Коментуючи даний законопроект Олексій Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. На його думку, українці і так допомагають батькам, які в свою чергу зобов'язані ще десь працювати. Таким чином, як він вважає, пенсії як такі не потрібні. Дефіцит пенсійного фонду на сьогоднішній день — більше мільярда гривень. Якщо ж скасувати пенсії, то почнеться економічний підйом.Олексій Мушак також зазначив, що людям його віку — 30-35 років — взагалі все одно на пенсії, адже це покоління їх уже не отримуватиме. 

Це чергова одна з найбільш цинічних заяв нової влади, від якої і справді можна очікувати такого "економічного підйому". 

Такі висновки і побажання радника прем'єр-міністра  України - куди жорстокіше від пропозиції продати собаку, щоб заплатити за газ.

 

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети