Пенсійний фонд виконає перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

26 марта 2021
18350 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19919.jpg

З  1 квітня 2021 року Пенсійний фонд України виконає перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам. Пенсії будуть перераховані приблизно  для 2 мільйонів  осіб згідно ст. 42 закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Згідно з законом, перерахунок працюючим пенсіонерам буде проведений тим, кому пенсія була призначена, або вже перерахована два роки тому, тобто до 1 квітня 2019 року. Цей термін не залежить від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія. Збільшення пенсії визначається для кожного пенсіонера індивідуально.

Таким чином, перерахунок пенсій буде проведений не для всіх громадян. За даними Держстату, на сьогодні в Україні 2,7 млн.працюючих  пенсіонерів. З них вийшли на пенсію упродовж двох останніх років близько 700 тисяч. Таким чином, перерахунок буде здійснений приблизно для 2 млн пенсіонерів.

Для перерахунку пенсій громадянам не потрібно додатково звертатися до Пенсійного фонду.

"Органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на проведення перерахунку", — йдеться в законі.

Нагадаємо, планова індексація пенсій у 2021 році відбулася з 1 березня з коефіцієнтом 1,11 і торкнулася 8 мільйонів пенсіонерів. Однак додаткові виплати по індексації ця категорія працюючих пенсіонерів не буде отримувати.

Нагадуємо, станом на 1 січня 2021 року в Україні налічувалося 11 130 954 пенсіонерів. Середній розмір виплати становив 3 507,51 гривень.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk