Пенсіонерам старішим за 80 років призначили доплати

29 июля 2020
4221 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19554.jpg

В Україні одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і які вже отримували 500 гривень надбавки до пенсії, тепер почнуть виплачувати по 685 гривень щомісяця.Про це повідомила в середу, 29 липня, прес-служба Міністерства соціальної політики України.
Виплата призначена з 1 січня 2020 року — «заднім числом». Самотні пенсіонери старіші 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, можуть розраховувати на цю надбавку.

Розмір допомоги розраховується за формулою. Надбавка складає 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Зараз прожитковий мінімум для цієї категорії дорівнює 1712 гривням, відповідно сума допомоги — 685 гривень.

«Рішенням уряду встановлено порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 і більше років, і які потребують постійного стороннього догляду, в розмірі 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність», — йдеться в повідомленні Мінсоцполітики.

Раніше  вже повідомлялось, що мінімальний розмір пенсії в Україні встановлений на рівні прожиткового мінімуму і становить 1712 гривень. У той час як максимальний розмір пенсії обмежений десятьма прожитковими мінімумами, а це — 17 тисяч 120 гривень.

Міністерство соціальної політики України готує програму підвищення пенсійних виплат у 2021 році. Зокрема, пенсії перерахують з урахуванням зростання мінімальної зарплати.

 

 

Похожие статьи:

Новости ОбществаІндексацію пенсій в Україні проведуть у вересні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети