По новому закону за тепло і воду вводиться розрахунок по загальнобудинкових лічильниках.Експерт

1 августа 2017
1661 просмотр Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article15669.jpg

За словами директора «Інституту міста», Олександра Сергієнка, "влада у черговий раз залізла до кишень громадян і всі свої негаразди вирішує за рахунок тих самих громадян".

Так він прокоментував підписання президентом закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", який визначає правові, економічні та організаційні основи забезпечення комерційного, зокрема розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, гарячої води і централізованого водопостачання.

«Всі хто встановив собі квартирні лічильники води чи тепла може спокійно їх викинути, від цього по суті нічого не поміняється. Тому що тепер ці квартирні прилади обліку визнані цим законом не комерційними, по них не будуть проводитися розрахунки, а вони називаються «розподільчими». А комерційними, за якими людям будуть виставляти плату за холодну і гарячу воду, і тепло — називаються лише «загальнобудинкові». Це означає, що люди, які сумлінно сплачують, економлять будуть також доплачувати за ті втрати в мережі, за всі крадіжки, за тих, хто не платить якусь певну суму», — сказав Сергієнко під час прес-конференції у Києві, передає INTV. 

За його підрахунками — це близько 20% додатково до сплати, які експерти ще називають «втратами у будинку». 

«Просто влада у черговий раз залізла у кишені громадян і всі свої негаразди вирішує за рахунок тих самих громадян», — обурився фахівець з питань ЖКГ.

«Це вбиває стимули до будь-якого економного споживання. Це буде породжувати соціальні конфлікти, заборгованість, тому що є зараз люди, які платять принципово по лічильнику», — підсумував він.

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМайбутній тиждень в Україні буде тепла весняна погода - Укргідрометцентр

Новости ОбществаТарифи на газ та тепло зросте у кілька разів

Здоровье и медицинаДиета «5 столовых ложек»

ЭкономикаС 1 июля тарифы на тепло возрастут вдвое -НКРЭКУ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети